Містичні історії життя і смерті Наполеона Автор: lesya · Опубліковано: 30.09.2012 22:08 · Розділ: Цікаві факти

Наполеон Бонапарт
Наполеон Бонапарт

Зі знаменитим завойовником Наполеоном Бонапартом пов'язані численні легенди та чутки, які сьогодні можуть видатися неймовірними. Тепер дуже часто важко відрізнити легенду від достовірного факту, однак декілька містичних історій, які дійшли до наших днів, змушують замислитися…

1. Одна легенда, а може, і документальний факт, міститься у праці вченого П.І.Ковалевського. У ній розповідається про те, як Філіп Дьелонье Ноель Оліватіус, лікар і чаклун середньовіччя, який володів даром ясновидіння, зміг передбачити прихід до влади Наполеона.

Після того, як Наполеон Бонапарт став імператором, йому представили рукопис. У ньому йшлося і про Францію, і про Італію, і про чоловіка, який повинен прийти з моря та стати генералісимусом солдатів. У нього буде дружина, а згодом і друга. Протягом десяти років він триматиме владу, а далі її заберуть принци та герцоги, які перебували у вигнанні. В рукописі йшлося й про те, що молодий чоловік воюватиме протягом 55 місяців у країні, де загине вся його армія... Згодом все так і сталося.

2. Існує думка, що Наполеон Бонапарт був жінкою. І хоча це твердження здається далеким від істини, якщо озброїтися науковими фактами, то можна повірити і в таке… Звичайно, всім відомо про жінок Бонапарта, але мало хто знає, що деякі його звички були ознакою гомосексуальних схильностей.

Наполеон Бонапарт виступав проти того, щоб законодавство Франції посилювало закони проти гомосексуалізму, любив пестити солдатів. Особистий ординарець полководця Гаспар Гургар називав Наполеона «Її Величність».

А ендокринолог із США Роберт Грінблат склав доволі цікавий сексуальний портрет Наполеона Бонапарта. Вчений говорить, що Наполеон помер від гормонального захворювання, через яке поступово ставав жінкою.

За 12 років до смерті полководця медики зафіксували симптоми, які вказували на те, що Бонапарт страждав «хворобою Золлінгера-Еллісона». Словом, Бонапарт поступово перетворювався на жінку.

Летаргічний стан, проблеми з сечовипусканням, розпухлі ноги, сильні болі в шлунку, постійна втома, невралгія, апатія – все це прямі докази того, що стать полководця змінювалася. Коли ж Наполеон помер, було проведено розтин. У Наполеона були товсті стегна, шкіра стала білою та втратила волосяний покрив, його груди округлилися, а статеві органи були атрофовані.

3. Деякі вчені впевнені, що Наполеоном керували інопланетяни. Це відкриття зробили дослідники з Франції. Ексгумувавши останки імператора, вони виявили в черепі Бонапарта невеликий мікрочіп. Вчені переконують, що імплантат був встановлений інопланетянами під час викрадення імператора.

Андре Дюбуа, який проводив дослідження, відшукав докази того, що інопланетяни проводили експерименти з людьми в минулому, впливаючи на перебіг земної історії. Дюбуа довів, що мікрочіп був імплантований тоді, коли імператор був ще дуже молодим.

В історії зафіксовано факт, коли молодий Наполеон Бонапарт на кілька днів безслідно зник, після чого його кар’єра почала стрімко рости. Хто зна, можливо Бонапарта і справді викрали інопланетяни.

Джерело: http://news.students.ru

Інші новини розділу