Victoria's Secret звинуватили в расизмі за "Маленьку сексуальну гейшу" Автор: lesya · Опубліковано: 30.09.2012 19:42 · Розділ: Життя

Цими днями модний дім Victoria's Secret опинився в центрі скандалу. Йому довелося припинити продажі однієї моделі з нової колекції. Громадськості не сподобалася модель «На схід», яку звинуватили в расизмі.

Так, наряд «Маленька сексуальна гейша», який увійшов до нової колекції Victoria's Secret, образив азіатських жінок, які вважають, що провокаційне творіння модельєрів виставляє їх занадто легкодоступними.

На думку азіатських жінок, їхній образ вже давно став чимось на зразок фетиша, на якому спекулюють творці багатьох колекцій.

В принципі, в комплекті немає нічого особливого - виконаний він у звичному для Victoria's Secret провокаційному стилі - боді з сітки з кольоровими вставками та обі - традиційним японським поясом, а також паличками для їжі та віялом.

Ще одна річ, яка обурила азіатських красунь, - це той факт, що в описі наряду говориться, ніби ця модель - квиток в екзотичну подорож.

А ще жінки Сходу вважають, що історія гейш занадто складна та багатогранна, щоб якась корпорація, нехай навіть і велика, так несмачно використовувала образ східної культури з метою наживи.

У фірмі звинувачення не прокоментували, мовчки та без пояснень видаливши товар з каталогу.

Модний дім Victoria's Secret прославився співпрацею з найвідомішими топ-моделями світу та незрівнянними фешн-показами, кожен з яких представляє собою барвисте шоу.

До речі, цікавим є той факт, що компанію, яка на сьогоднішній день є найбільш знаменитим виробником жіночої білизни в цілому світі, заснував… чоловік. Ним став Рой Реймонд, який одного разу захотів зробити своїй коханій дружині подарунок у вигляді розкішної білизни. Чоловік, як зазвичай, попрямував до універмагу. Те, що він там побачив, його дуже сильно збентежило і засмутило: атмосфера для здійснення такої інтимної покупки була явно несприятливою.

Заснована компанія була в 1977 році. Основна особливість магазинів Victoria's Secret полягала в тому, що вони створювали максимально комфортну та затишну атмосферу для покупців - красивий дизайн, виконаний у вікторіанському стилі, увага до деталей та турботливий і ненав'язливий персонал приваблювали з кожним днем дедалі більше клієнтів.

Білизна було вивішена на окремих стелажах, що давало можливість детально розглянути товари навіть з великої відстані.

Джерело: http://www.internovosti.ru/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.