У Чечні заборонили YouTube Автор: lesya · Опубліковано: 28.09.2012 23:41 · Розділ: Події у світі

Фільм призвів до заборони YouTube (фото з сайту ovesti.ru)
Фільм призвів до заборони YouTube (фото з сайту ovesti.ru)

Антиісламський фільм «Невинність мусульман», який сколихнув громадськість усього світу та призвів до низки заворушень в ісламських країнах, не залишився непоміченим і в Росії, де значна частина населення сповідує іслам. При цьому в Чеченській Республіці вирішили не чекати рішення Тверського суду Москви щодо скандального фільму, а відразу закрили до нього доступ.

Так, чеченські інтернет-провайдери перекрили доступ до ресурсів, на яких можна знайти і переглянути скандальний антиісламський фільм «Невинність мусульман». Більше того, «Вайнахтелеком» повністю позбавив користувачів доступу до YouTube.

Ситуацію вирішив прокоментувати міністр транспорту і зв'язку Чеченської Республіки Рамзан Черхігов.

«Отримавши попередження від прокуратури, "Вайнахтелеком" одразу ж закрив доступ користувачів до популярного відеохостингу YouTube. Крім цього, я відправляв листи керівництву філій стільникових операторів, які працюють на території республіки, з проханням закрити доступ до сайтів, які транслюють фільм, що носить провокаційний характер. Компанії "Мегафон" і "Білайн" відреагували на наш лист одразу, закривши доступ до сервісу. Разом з цим керівництво оператора МТС повідомило, що компанія також блокувала частину ресурсів в рамках наявних технічних можливостей. Там, де повне блокування неможливе, вони просто знизили швидкість завантаження файлів, отож перегляд цього фільму нездійсненний», - розповів Черхігов.

Президент республіки Кадиров наполягає на тому, що стільникові компанії повинні прислухатися до думки громадськості.

«Цей фільм ображає почуття мусульман, а спрямований він на розпалювання міжрелігійної ворожнечі. В нашій країні представники різних релігій та конфесій намагаються ставитися одне до одного з повагою, тому керівництво країни однозначно засудило творців цієї провокаційної кінострічки. Отож стільникові компанії, які діють на території країни, повинні прислухатися до думки громадськості та повністю закрити доступ до перегляду антиісламського фільму», - зауважив з цього приводу глава республіки. А трохи раніше Кадиров закликав Аллаха покарати авторів «Безвинності мусульман».

Нагадаємо також, що декілька днів тому провокаційний фільм видалила соціальна мережа «ВКонтакте». Засновник мережі Павло Дуров назвав кінострічку убогою та недискусійною, запропонувавши зняти якісне антиісламське кіно.

Джерело: http://news.rambler.ru

Інші новини розділу