Пляшка вина, випитого разом, зміцнить сім'ю Автор: lesya · Опубліковано: 28.09.2012 13:26 · Розділ: Суспільство

Намагаючись знайти запоруку щасливого шлюбу, новозеландські дослідники зрозуміли, що для довгого успішного подружнього життя вам не обійтися без спільного вживання спиртних напоїв.

За словами вчених з Університету Отаго, подружжя, яке розпивало пляшку вина як мінімум раз на тиждень, раділо життю набагато більше, ніж пари, які вели тверезий спосіб життя. Однак спеціалісти наголошують на тому, щоб не переборщити в цій справі: користь принесе не більше однієї пляшки спиртного напою.

В результаті проведеного спеціалістами дослідження виявилося, що чоловіки, чиї дружини погоджувалися з ними випити, відчували себе втричі щасливішими, в той час жінки, до яких приєднувалися їхні чоловіки, почувалися щасливішими в 4 рази. Окрім того, атмосфера в сім’ї ставала більш дружньою, коли і чоловік, і дружина дозволяли собі пропустити келих-другий.

Проаналізувавши отримані в ході опитування результати, вчені дійшли висновку, що пляшка хорошого вина дарує сім'ї щастя. Щоправда, при цьому велику роль відіграють й інші фактори – приміром, кількість часу, який чоловік та дружина присвячують одне одному, а також їхній настрій. Так, відверті розмови суттєво підвищують задоволеність партнером, а от істерики та сльози, навпаки, знижують.

Експерти також звертають увагу на те, що для підтримки затишної атмосфери в сім'ї слід вживати помірну кількість алкоголю, оскільки побутове пияцтво може суттєво зіпсувати взаємини.

До речі, вчені з Нової Зеландії вже неодноразово намагалися знайти ключ до сімейного щастя. Влітку цього року вони опублікували результати ще одного дослідження. Протягом довгих тридцяти двох років фахівці спостерігали за сім'ями, в яких народжувалися діти. Експерти намагалися зрозуміти, які фактори впливають на формування особистості.

Вчені брали до уваги рівень благополуччя в родині, взаємини дітей з однолітками, їхній мовний розвиток у дитинстві, успіхи в навчанні та те, наскільки учасники експерименту були щасливими у зрілому віці.

Вчені з'ясували, що шкільні оцінки практично не впливали на життя дитини після отримання атестата. Залежність простежувалася між добробутом у дорослому житті та позитивним досвідом спілкування в дитинстві та юності.

На основі отриманих результатів вчені дійшли висновку, що в процесі виховання дітей батькам слід в першу чергу вчити своїх нащадків будувати стосунки з оточуючими, оскільки хороші оцінки не є запорукою успіху в дорослому житті.

Джерело: http://news.siteua.org

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.