Турецькі поліцейські врятували надувну секс-ляльку Автор: lesya · Опубліковано: 26.09.2012 10:57 · Розділ: Події у світі

Ляльку сприйняли за утопленицю
Ляльку сприйняли за утопленицю

Наше життя сповнене курйозів, кумедних випадків та ситуацій. Так вже влаштована людина, що їй властиво, іноді мимоволі, чинити щось таке, що в оточуючих викликає хвилі реготу або ж просто здивування. Часом такі ситуації бувають кумедними тільки на перший погляд, якщо ж копнути глибше, то нічого смішного в них немає. А часом, навпаки, люди, переслідуючи якусь благородну мету, по волі випадку стають посміховиськом в очах інших. До категорії останніх можна зарахувати й турецьких поліцейських водолазів, які витягли з Чорного моря на півночі Туреччини надувну жінку. Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на місцеві ЗМІ.

Інцидент стався в мулі Самсун. У відділення поліції звернулися стривожені місцеві мешканці, які розповіли, що у воді неподалік від берега побачили тіло утоплениці.

Поліцейські зреагували оперативно, оточивши значну частину пляжу та відправивши групу рятувальників на допомогу потопаючій. Коли ж жінку доставили на берег, водолази зрозуміли, що перед ними - гумова секс-іграшка, і, не чекаючи реакції натовпу, здули її та викинули в сміттєвий бак.

Звідки в морі з’явилася гумова жінка, поліцейські поки що не вияснили. Адже турецька частина Чорного моря є основним місцем відпочинку мешканців країни, а також відома інтенсивним судноплавством.

А ось іще один випадок, який стався нещодавно на китайському заводі. Цей завод, слід зазначити, займається збіркою iPhone. Тут на декілька днів призупинили виробництво. А причина тому – масова бійка робочих, в якій взяло участь більше двох тисяч працівників підприємства.

Бійка розпочалася увечері 23 вересня в одному з гуртожитків заводу Foxconn, розташованому в місті Тайюань. Тривала бійка аж до ранку наступного дня, учасників вдалося заспокоїти тільки після втручання більше п'яти тисяч поліцейських. Було госпіталізовано від 10 до 40 осіб.

Причину конфлікту намагаються встановити поліцейські. Подейкують, ніби причиною бійки стало те, що охоронець гуртожитку з якихось причин вдарив одного з робітників. Інші ж говорять, що безлади почалися через суперечку, яка виникла між кількома робочими.

Зауважимо, що на заводі в Тайюані працює 79 тисяч осіб. Окрім смартфонів Apple підприємство займається виробництвом аксесуарів до електронних пристроїв інших компаній.

До речі, компанія Foxconn, якій належать заводи по збірці продукції Apple, Sony, Nokia та інших компаній, вже не вперше опиняється в центрі скандалу. На початку цього року їй довелося скоротити робочі години і підвищити зарплати своїм робітникам – в результаті перевірки, проведеної на замовлення Apple, було виявлено порушення умов праці.

Джерело: http://lenta.ru

Інші новини розділу