Китайський фермер повертав успадковані борги протягом 67 років Автор: Lesly · Опубліковано: 01.07.2009 16:18 · Розділ: Життя

84-літній Чжен Ідун, бідний фермер з китайської провінції Цянсі протягом 67 років виплачував успадковані борги, незважаючи на те, що більшість людей ніколи навіть не згадували про них.

Його батько, власник маслоробки, загинув, коли Чжену було всього 17 років. Чжен зберіг його розрахункову книгу, в якій значилося, що він заборгував велику кількість різних видів рослинних олій 106 односельцям.

Через рік по смерті батька, Чжен почав повертати олію одній сім’ї за одною, хоча ніхто не просив його віддавати борги. З плином часу, дехто з позикодавців помер, а їхні нащадки могли тільки дивуватися чесності чоловіка.

19 травня цього року, чоловік закінчив виплачувати борги, що в сумі склали 400 кг тунгової олії, 200 кг олії з насіння чайного дерева та 200 кг рапсової олії. Після цього фермер зміг вдоволено сказати: "На тому світі, мій батько більше не боржник".

Джерело: chinadaily.com.cn


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.