Брюссельський оркестр записав рінгтони для мобільний пристроїв Автор: lesya · Опубліковано: 26.09.2012 08:45 · Розділ: Музика

Цими днями брюссельський філармонічний оркестр записав збірку рінгтонів для мобільних телефонів. До неї потрапили фрагменти творів знаменитих класиків.

Адміністратор оркестру повідомив журналістам, що музиканти записали низку фрагментів з творів Брамса, Дебюссі, Мендельсона, Моцарта і Чайковського тривалістю в 30 секунд кожен. Потім всі записані рінгтони були розміщені в Інтернеті, також є мелодії в стилі дабстеп. Їх можна знайти як на офіційному сайті оркестру, так і в онлайн-магазині iTunes. Цікаво, що на першому ресурсі вони доступні абсолютно безкоштовно, тоді як за скачування з iTunes доведеться заплатити по 1,29 євро за кожну мелодію.

Протягом перших трьох днів з моменту своєї появи класичні рінгтони скачувалися більше 10 тисяч разів. Такий доволі високий показник дозволяє адміністратору оркестру говорити про чималий інтерес людей до класичної музики. За його словами, ситуація в сфері мистецтв не така вже й погана, як стверджують скептики.

До речі, брюссельський симфонічний оркестр став першим у світі музичним колективом, який, виконуючи класичний репертуар, записав власні рінгтони.

І поки одні возвеличують творчість легендарних композиторів, інші знущаються над їхніми останками. Так, трохи раніше поліція австрійської столиці розпочала пошуки чоловіка, який розкрив могили Йоганнеса Брамса і Йоганна Штрауса.

Про самого злочинця поліції поки що відомо небагато: знають лише, що він переховується під ініціалами OJ. Про акт вандалізму, скоєний на могилах великих композиторів, правоохоронні органи Відня дізналися з відеозапису, зробленого самим злочинцем. Той сам прислав відеоролик в поліцію. При цьому таємничий OJ не просто зняв процес розкопування могил, а й продемонстрував витягнуті з них щелепи похованих.

Все це вандал супроводжував коментарями. Він повідомив поліцейським, що це далеко не перший його візит на Центральне кладовище Відня. Злочинець зізнався, що зібрав особливу колекцію, до якої увійшло кілька сотень фрагментів останків знаменитих людей.

Після такого доволі неприємного інциденту поліція міста розпочала перевірку всіх могил на кладовищі, приділяючи особливу увагу похованням Бетховена, Шуберта та Шенберга. Якщо OJ спіймають, то запроторять до в’язниці на чималий термін.

Нагадаємо також, що центральне кладовище Відня було відкрите у 1874 році. Воно вважається найбільшим у Європі - тут 3 мільйони поховань.

Джерело: http://www.km.ru/

Інші новини розділу