Моніка Левінські напише мемуари про походеньки Білла Клінтона Автор: lesya · Опубліковано: 25.09.2012 08:24 · Розділ: Події у світі

Цими днями стало відомо, що Моніка Левінські, яка свого часу здобула сумнівну славу коханки екс-президента США Білла Клінтона, пише книгу про сексуальні пристрасті скандального політика. За свої мемуари жінка планує отримати 12 мільйонів доларів.

Так, знаменита коханка Білла Клінтона Моніка Левінські готує до випуску нову книгу. Через багато років після скандалу в Білому домі вона лише тепер висловила готовність розповісти нові сенсаційні подробиці про походеньки колишнього президента США.

За даними американських ЗМІ, на даний час Моніка проводить зустрічі з представниками найбільших видавництв США в надії укласти договір на написання власних мемуарів. Серед усього іншого Левінські пообіцяла розповісти про пристрасть Білла Клінтона до сексу втрьох та до використання всіляких секс-іграшок.

Журналістам вдалося дізнатися, що за свої спогади Левінські має намір отримати 12 мільйонів доларів. А її майбутнє творіння вже встигли охрестити як "книгу, в якій буде розказано все".

Приятелі та знайомі 40-річної авторки розповіли журналістам, про що, на їхню думку, йтиметься в книзі. "Моніка може розповісти, як Білл заходив все далі й далі, про те, як він палко бажав сексу на трьох, оргій та всіляких секс-іграшок", - наводить слова одного з товаришів Левінські видання Hollywood Life.

"Вона також може пригадати все, що говорив Білл про свою дружину Хілларі, включаючи і той факт, що, на його думку, він був не єдиним, хто шукав любовних утіх на стороні", - переконаний знайомий Моніки.

Подейкують, що на сьогоднішній день держсекретар США Хілларі Клінтон не тямить себе від люті через чутки про мемуари Левінські. За словами низки експертів, ця книга, якщо вона потрапить на прилавки, може назавжди відібрати в жінки-міністра всі шанси коли-небудь зайняти крісло президента США.

Нагадаємо також, що про свій любовний роман з тодішнім президентом США Біллом Клінтоном Моніка Левінські повідомила громадськості в 1997 році. Наступного року колишня працівниця Білого дому представила спеціалістам своє плаття, яке вона одягала на зустріч з президентом, що відбулася в Овальному кабінеті 27 лютого 1997. На сукні залишилися недвозначні сліди. Тоді Моніка погодилася співпрацювати зі слідчими в обмін на захист від судового переслідування.

Результати проведення тестів ДНК довели, що сперма на сукні Моніки і справді належала Клінтону. Ще через рік Білла Клінтона, який займав пост президента США, ледь не піддали імпічменту - не за зраду дружині, а за неправдиві свідчення, дані під присягою. Однак сенат все-таки виправдав Клінтона, і він утримався на посаді президента країни.

Джерело: http://www.mk.ru/

Інші новини розділу