8 властивостей сперми, про які ви не підозрюєте Автор: lesya · Опубліковано: 24.09.2012 10:38 · Розділ: Наука

Напевне, всі дорослі сьогодні знають, які функції виконує людська сперма. Та ось нещодавно спеціалісти вирішили назвати вісім властивостей сперми, про які ви навряд чи догадувалися.

Засіб для догляду за шкірою, невидиме чорнило, інгредієнт для приготування найрізноманітніших страв - все це людська сперма, стверджує ABC, посилаючись на публікацію в блозі Pijama Surf. Анонімні автори в опублікованій статті вирішили назвати вісім корисних властивостей сперми.

1. Сперма може використовуватися в якості засобу, який пом'якшує шкіру. За твердженням фахівців, сперма містить речовину-антиоксидант під назвою сперміцин, який розгладжує зморшки, пом'якшує шкіру та навіть допомагає позбутися вугрів. Більше того, цю властивість сперми активно використовують у Норвегії, де випускають креми для обличчя на основі цієї речовини.

2. Насичений, складний та динамічний смак у поєднанні з дивною текстурою – ось так вихваляє сперму відомий кухар Фоті Фотенхаузер, автор кулінарної книги "Природний урожай", де сперма як інгредієнт присутня в кожному рецепті.

3. Сперма може стати чудовим матеріалом для творчості. Приміром, німецький художник Мартін Фон Островські написав цілий цикл картин власною спермою.

4. Сперму використовували в якості невидимого чорнила: цю властивість було відкрито британськими розвідниками в період Першої світової війни.

5. Сперма є чудовим антидепресантом. Вона містить у великих кількостях гормони кортизол, мелатонін та серотонін - речовини, які допомагають жінкам подолати депресію. "Мабуть, найкращі результати дає вагінальний контакт", - говориться у статті.

6. Сперма допомагає управляти овуляцією. В результаті спеціального дослідження канадські вчені дійшли висновку, що сперма передає до мозку жінки хімічний "сигнал", у відповідь на який яєчники вивільняють яйцеклітину.

7. Сперма, за твердженням фахівців, є чудовим засобом від токсикозу. Такого висновку дійшов Гордон Геллап з Албанського університету. Спеціаліст переконаний, що батьківська сперма є своєрідною "вакциною" проти відторгнення генетичного матеріалу. Щоправда, більшість вчених думки Геллапа не розділяють.

8. Сперма також може бути носієм інформації: американським дослідникам вдалося записати на 1,5 мг ДНК сперми один петабайт інформації. За словами авторів дослідження, 1,5 мг ДНК еквівалентні 1 кубічному міліметру сперми.

Джерело: http://inopressa.ru/article/13Sep2012/abc/bio.html

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.