В Індії виявили село глухонімих Автор: Вікторія · Опубліковано: 01.07.2009 17:16 · Розділ: Суспільство

Село Дадхкаї, на півночі Індії, в штаті Джамму і Кашмір - це місце, куди ще не досягла рука цивілізації. Дістатися до Дадхкаї нелегко і мандрівники тут з'являються досить рідко. На даний час поселення украй примітивне та необлаштоване.

Проте, найнеймовірнішим є те, що в кожній, без виключення, сім'ї тут є глухонімі. Чому - вчені не можуть зрозуміти. Вже вдруге влада Індії направляє в село фахівців, щоб з'ясувати причину масової глухоти. Але кожного разу дослідники повертаються ні з чим.

Глухота місцевого населення, як вважають деякі вчені, пов'язана з віддаленістю села, що привело до близькоспоріднених зв'язків між людьми. Зараз влада вирішує, як допомогти місцевим жителям.

Слід зазначити, що глухонімі селяни без будь-якого спеціального навчання можуть спілкуватися між собою за допомогою своєрідної мови жестів, яка розвивалася роками методом проб та помилок.

Джерело narod.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.