У Франції опублікували фото оголеної герцогині Кейт Автор: lesya · Опубліковано: 18.09.2012 17:46 · Розділ: Події у світі

Королівська родина Великобританії "засмучена та розчарована" публікацією чергових фотографій, які най цей раз зачіпають честь молодят Вільяма та Кейт. Зображення цими днями опублікував один французький журнал. На фотографіях Кейт засмагає топлес.

За словами представників французького журналу Closer, фотографії були зроблені минулого тижня під час того, як герцог та герцогиня Кембриджські гостювали у французькому замку двоюрідного дядька Вільяма лорда Лінлі.

Кейт Міддлтон (фото з сайту ntv.ru)
Кейт Міддлтон (фото з сайту ntv.ru)

Фотографії дуже розмиті і зняті з чималої відстані. По всій видимості, на них і справді зображені Вільям і Кейт. На деяких знімках можна розгледіти герцогиню з оголеними грудьми. Зроблені фотографії займають чотири сторінки журналу.

На даний момент знатне подружжя перебуває з офіційним візитом в Азії. Уїльям та Кейт дізналися про публікацію фотографій за сніданком в столиці Малайзії Куала-Лумпурі.

Згодом з'ясувалося, що минулого тижня ці фотографії пропонували опублікувати британським газетам, однак ті відповіли відмовою.

Зауважимо, що публікація оголеної Кейт послідувала одразу ж за фотографіями принца Гаррі, які недавно наробили чимало шуму. І якщо ситуацію з принцом ще можна якось зрозуміти, то з фотографіями Кейт ситуація зовсім інша. Адже немає нічого поганого в тому, що жінка, нехай і з королівського роду, засмагає оголеною в приватному маєтку в компанії свого ж чоловіка. Однак папараці розцінили ситуацію по-іншому.

Особливо болісно публікацію фотографій сприйняв принц Вільям, який бачив, як складно розвивалися взаємини його матері з пресою. Саме дії папараці, за його словами, і стали причиною смерті принцеси Діани. І тепер Вільям має намір захистити свою дружину від ганебних вчинків репортерів.

Один з офіційних представників королівської сім'ї, коментуючи ситуацію, зауважив, що "кров закипає - це якраз те, що вбило Діану".

І поки у Британії не вщухають пристрасті навколо королівської родини, Вільям і Кейт продовжують дев'ятиденну поїздку азіатськими країнами, яка є частиною святкування Діамантового ювілею правління королеви Єлизавети II.

Що ж стосується принца Гаррі, то, враховуючи любов британців до королівської родини, місцеві видання не ризикнули опублікувати скандальні фотографії. У Британії єдиною газетою, яка пішла на цей крок, стала газета Sun, яка навіть проігнорувала попередження батька Гаррі, принца Чарльза, про те, що публікація знімків є прямим втручанням в приватне життя.

Джерело: http://www.bbc.co.uk

Інші новини розділу