5 найгірших способів познайомитися в спортзалі Автор: lesya · Опубліковано: 18.09.2012 15:28 · Розділ: Суспільство

Є чоловіки, які відвідують спортзал виключно для того, щоб потренуватися. Але є й інші, які переслідують зовсім іншу мету – познайомитися з красивою дівчиною та зав’язати взаємини. Однак дуже часто останні йдуть ні з чим. У даному контексті експерти вирішили назвати 5 найгірших способів познайомитися з дівчиною у спортзалі і порадили, як уникнути невдач.

Знайомство в спортзалі - справа тонка (фото з diets.ru)
Знайомство в спортзалі - справа тонка (фото з diets.ru)


Отож найперше, на що звертають увагу експерти, це те, що для чоловіка неприпустимо виглядати нечупарою.

І справді, багато чоловіків приходять у спортзали в розтягнутих майках та шортах на зразок сімейних трусів. І хоча такий образ дуже колоритний, навряд чи він сподобається хоча б одній дівчині в спортзалі. Адже в її очах ви постанете людиною, якій байдужий власний зовнішній вигляд. Це не означає, що ви повинні нарядитися у спортзал, як на свято, однак подбайте, щоб ви не виглядали, як бродяга.

Спеціалісти не радять милуватися своїм відображенням в дзеркалі. Зрозуміло, якщо ви піднімаєте над головою важку гантель, вам необхідно контролювати свої рухи, слідкуючи за відображенням в дзеркалі. Та якщо ви тільки те й робите, що заглядаєте на себе, це не сподобається дівчатам. Вони подумають, що ви або занадто егоцентричний, або невпевнений у собі.

Експерти забороняють чоловікам пахнути, як свиня. Зрозуміло, всі, хто старанно тренується, інтенсивно потіє. Однак саме для цього в спортзалах і видають рушники. Не забувайте про антиперсперант. І ніколи не намагайтеся приховати неприємний запах за допомогою одеколону - ви одразу ж перетворитеся на чоловіка, від якого несе потом і недорогими парфумами.

Не давайте поради, про які вас не просили. І навіть якщо у вас є багаторічний досвід занять спортом, не всі хочуть з цим досвідом ознайомитися. Дуже часто чоловіки, які намагаються зав’язати знайомство, вказавши дівчині на її помилки, залишаються ні з чим, оскільки ніхто не захоче відчувати себе людиною, яка робить щось не так.

І наостанок спеціалісти наголошують, що чоловікам, які хочуть познайомитися з дівчиною в спортзалі, не варто обговорювати тіло жінки, як шматок м'яса.

Вам може видатися сміливим і красивим підійти до дівчини і першим ділом сказати: «Вау, яке тіло!». Однак для більшості жінок така ідея виявиться, м’яко кажучи, невдалою. Справа в тому, що в дівчат, які ходять у спортзал, в переважній більшості хороша фігура, і ви не перший, хто їм про це повідомив. В таких словах жінки простежать інтерес виключно до їхнього тіла, адже це перше, що вилетіло з ваших уст при спробі познайомитися.

Джерело: http://www.fittrends.ru/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.