«Nest Rest» - відпочинок у пташиних гніздах Автор: lesya · Опубліковано: 18.09.2012 12:21 · Розділ: Екологія

Якщо вам подобається екзотичний відпочинок або ви завжди шукаєте нестандартні рішення для повсякденних речей, тоді «Nest Rest» від «Dedon» створено спеціально для вас. Це своєрідне «гніздо для відпочинку» є сучасною альтернативою традиційним альтанкам, садовим гамакам та навіть туристичним наметам. Більше того, воно може стати чудовою окрасою домашнього інтер’єру.

Авторство цього оригінального проекту належить паризьким дизайнерам Фреду Фреті (Fred Frety) та Даніелю Пузі (Daniel Pouzet). На створення грушоподібної конструкції художників надихнули ткачики – невеличкі пташки, які майстерно в'ють висячі гнізда на гілках дерев.

Відпочинок у комфортабельному гнізді сподобається кожному
Відпочинок у комфортабельному гнізді сподобається кожному

Відмінною особливістю конструкції є те, що вона дозволяє насолодитися перебуванням на природі, приховуючи вас від сторонніх поглядів.

Всередині «Nest Rest» міститься ліжко з матрацом і подушками, щільне плетіння захистить від негоди, сама конструкція підвішується на гілку дерева за допомогою надійної петлі.

«Nest Rest» виготовляють з волокнистого пластикового матеріалу, стійкого до зміни температур та підвищення вологості. Цей матеріал легко чистити, він є екологічно нейтральним та може повторно використовуватися після того, як дизайнерський гамак відслужить своє.

Кожну деталь унікальних плетених меблів створюють вручну на фабриці, розташованій на філіппінському острові Cebu. Це місце є осередком традиційного мистецтва плетіння. На виготовлення одного «гнізда» може піти більше двох тижнів роботи, після чого воно проходить суворий контроль якості.

Рама підвісної конструкції важить близько одного центнера і сягає близько двох метрів в ширину. Виготовлена вона з міцного алюмінію. Затишне «гніздечко» дизайнери створили у двох колірних рішеннях: натуральному солом'яному та в кольорі білого крейди. Саме тому творіння французьких дизайнерів вдало впишеться в ландшафт будь-якого саду.

Більше того, «Nest Rest» можна розмістити всередині житлового будинку або на веранді - для цього навіть створено спеціальну підставку.

Ну а тим, хто хоче подолати гравітацію, пропонується плавне погойдування всередині плетених «гойдалок» та блаженне перебування наодинці зі своїми думками.

Ідея французьких дизайнерів уже отримала визнання тих, хто любить відпочивати з комфортом. «Nest Rest» є яскравим прикладом того, що гармонійне поєднання природи, її раціональності та мудрості, з новітніми технологіями можливе.
http://www.facepla.net/i

Джерело: http://www.facepla.net

Інші новини розділу