Двійника Саддама Хусейна побили за відмову знятися у порнофільмі про колишнього лідера Іраку Автор: lesya · Опубліковано: 18.09.2012 10:06 · Розділ: Події у світі

Цими днями у Єгипті стався доволі дивний та неоднозначний випадок: в Олександрії невідомі схопили чоловіка, зовні дуже схожого на колишнього лідера Іраку Саддама Хусейна, та побили його за відмову знятися в порнофільмі. Як стало відомо, чоловік і справді відмовився зніматися в компрометуючому мертвого диктатора порнофільмі.

Потерпілий пояснив, що група осіб запропонувала йому гроші за зйомки у стрічці через те, що він був дуже схожий зовні на колишнього іракського лідера Саддама Хуссейна. Після того, як чоловік відповів відмовою, на його адрес почали приходити погрози викрадення. В кінцевому результаті чоловіка схопили і побили, передає Аль-Ахрам.

За словами двійника Хуссейна Мохамеда Бішра, в неділю надвечір до нього під'їхав автомобіль, з якого вискочили троє чоловіків, одягнених у чорні костюми. Вони заштовхнули Бішра на заднє сидіння авто, погрожуючи пістолетами. У машині незнайомці декілька разів вдарили Мохамеда по голові, після чого викинули на тротуар. Про все це потерпілий розповів, перебуваючи на лікарняному ліжку.

Син Бішра, Махмуд, повідомив журналістам, що його батькові погрожували вже не вперше. Ще до того моменту, як колишнього лідера Іраку Саддама Хуссейна схопили, засудили і стратили, до Мохамеда Бішра приходила група людей, які погрожували, що вб'ють його та отримають нагороду в розмірі одного мільйона доларів за його голову.

А останнім часом до Мохамеда Бішра часто навідувалися люди, які говорили по-арабськи з сирійським та іракським акцентами. Вони пропонували чоловікові близько мільйона фунтів стерлінгів за зйомки в порнофільмі про колишнього іракського диктатора. Ймовірно, ці люди мали намір продати фільм представникам ЗМІ, видавши його за секретне відео з самим Саддамом Хусейном.

Махмуд Бішр розповів журналістам, що після відмови його батькові почали погрожувати викраденням ті ж самі люди. Вже чотири рази його сім'я переїжджала, щоб сховатися від переслідувачів. Мохамед звертався до представників поліції з проханням надати йому захист.

Подейкують, що Саддам Хуссейн тримав цілий штат своїх двійників, в обов’язки яких входило підміняти лідера під час публічних виступів.

В минулому році в італійській пресі з'явилася інформація про те, що ЦРУ планує зняти нібито документальний фільм, у якому Саддама Хуссейна викрили б у гомосексуалізмі.

Джерело: http://mir24.tv/

Інші новини розділу