Актори "Невинності мусульман" стали жертвами обману і тепер чекають помсти Автор: lesya · Опубліковано: 17.09.2012 17:10 · Розділ: Події у світі

Фільм викликав заворушення (фото з dni.ru)
Фільм викликав заворушення (фото з dni.ru)

Скандальний фільм «Невинність мусульман», який став причиною заворушень у Лівії та Єгипті, продовжує породжувати численні домисли та здогадки. Тепер ще й актори, які зіграли у фільмі, зізналися, що знялися в картині проти власної волі. Насправді, до зйомок їх ніхто не змушував, однак вони вважають себе жертвами обману. Тепер актори побоюються за власне життя, оскільки картина ображає почуття віруючих мусульман та вже спровокувала масові акції протесту.

Взагалі вся ця історія з фільмом оповита таємницями. По-перше, ніхто не знає, чи був сам фільм – в Інтернеті доступний лише 14-хвилинний ролик-анонс. По-друге, зйомки, на які, за словами режисера Баселя Накули (псевдонім Сем Бейсіль) пішло п'ять мільйонів доларів, більше нагадують кадри, створені в підвалі. Та й актори заробили за кілька днів зйомок максимум по п’ятсот доларів.

Сумніви викликає і постать самого автора "Безвинності мусульман". Режисера Баселя Накулу швидко розшукали співробітники ФБР. Виявилося, що він звичайнісінький шахрай і вже сидів в американській в'язниці за фінансові махінації.

Окрім того, актори зізналися, що в сценарії і словом не згадувався пророк Мухаммед. Справа в тому, що кастинг проходив у липні минулого року, тоді картина мала назву "Воїн пустелі". В описі до фільму зазначалося, що це історична пригодницька кінострічка. А замість персонажа, якого в ролику називають пророком Мухаммедом, героєм фільму був пан Джордж. Більше того, на доказ своєї правоти помічник режисера навіть готовий надати копію оригінального сценарію.

Тепер актори бояться за своє життя. Інтерв’ю журналістам дала лише Сінді Лі Гарсія: "Коли я побачила, яке враження справив фільм, я подзвонила до Накули й запитала, навіщо він все це зробив. А він мені відповів: "Скажи всім, що ви тут ні при чому. Я писав текст, бо втомився від радикальних мусульман, які вбивають людей по всьому світу".

До речі, фільм засудили на високому рівні - від генерального секретаря ООН Пан Гі Муна до державного секретаря США Хілларі Клінтон: "Для нас всіх та для мене особисто це відео огидне і гідне осуду. Воно має на меті грубо та цинічно образити велику релігію та викликати лють. Та попри це немає і не може бути ніякого виправдання тим, хто відповів на це відео насильством".

Експерти помітили ще один цікавий нюанс. Ролик в Інтернеті з'явився в липні і до цього часу залишався непоміченим, поки у ньому не з'явилися арабські субтитри. Все сталося якраз напередодні річниці терактів 11 вересня.

Джерело: http://www.radiovesti.ru

Інші новини розділу