Москвичка продає через Інтернет власну душу Автор: lesya · Опубліковано: 13.09.2012 23:57 · Розділ: Події у світі

Цими днями менеджер з регіонального розвитку однієї великої російської компанії дівчина на ім’я Катерина виставила на продаж на Інтернет-аукціоні свою душу. Початкова ціна лота склала 500 тисяч російських рублів. Саме цієї суми, за словами жінки, має вистачити на хороший ремонт її будинку. Добре все обдумавши, дівчина вирішила, що за її «трохи поношену» душу навряд чи хтось заплатить таку суму. Отож Катерина вирішила ще й приймати добровільні пожертвування, але поки що ні пожертвувань, ні пропозицій купити душу не надходило. "На жаль, поки що я отримую виключно листи непристойного характеру", - скаржиться Катерина.

Ідея продати власну душу виникла у 26-річної мешканки російської столиці спонтанно. Дівчина зізналася, що робота у великій компанії не приносить їй достатніх доходів, а відремонтувати будинок їй просто необхідно.

За словами Катерини, покупець отримає сертифікат на використання душі без обмежень. Власниця стверджує, що не боїться неприємностей після продажу душі, оскільки покупець не зможе вимагати чогось від неї особисто. Дівчина пояснює, що душу вона продає в якості сувеніра.

Катерина, схоже на те, взяла приклад зі своїх іноземних товаришок – там такі лоти не вважаються дивиною. Приміром, британка Дебора Боуен, зневірившись знайти роботу, виставила себе на аукціоні eBay.

38-річна Дебора Боуен, мешканка міста Глостер, Великобританія, яку звільнили з роботи, протягом двох років намагалася працевлаштуватися, однак безрезультатно. Впавши у відчай, жінка виставила себе на продаж на інтернет-аукціоні eBay.

У своєму оголошенні Британка написала, що готова практично на все. Її влаштує будь-яка робота – і постійна, і тимчасова, їй підійде робота професійного продавця або менеджера з продажу; жінка зможе надати своєму власникові будь-які інші послуги, які він тільки забажає, аж до миття туалетів. Дебора сподівається, що вже в недалекому майбутньому їй пощастить знайти роботодавця.

Окрім того, часто дівчата продають з аукціону власну цноту. Нещодавно 18-річна угорка виставила на продаж свою невинність. Торги розпочалися на аукціоні eBay, а продовжилися за допомогою послуг електронної пошти.

За цноту "Міс Весни" змагалися два основних претендента - британець та ірландець. В результаті торгів лот дістався мешканцеві Британії: він заплатив за невинність угорки 200 тисяч фунтів стерлінгів.

За словами дівчини на такий крок її підштовхнули фінансові труднощі – дівчині потрібно оплатити навчання в університеті, на медичному факультеті. Окрім того, її сім'я заборгувала чимало грошей. Угорка зізналася, що обидва основні покупці пропонували їй руку та серце, однак в плани дівчини заміжжя поки що не входить.

Джерело: http://www.newsru.co.il

Інші новини розділу