"Фальшивий Стів": Apple стала нудною копією інших Автор: lesya · Опубліковано: 13.09.2012 16:47 · Розділ: Нові технології

Цими днями автор популярного блогу "Фальшивий Стів" Ден Лайонс залишив вельми зухвалі відгуки про нову розробку компанії iPhone 5. Нагадаємо, що у своєму блозі Ден намагається дивитися на роботу корпорації Apple очима її засновника Стіва Джобса.

Отож з нагоди виходу iPhone 5 редактор журналу Newsweek Ден Лайонс, автор сатиричного блогу "Таємний щоденник Стіва Джобса", написав статтю про роботу Apple за минулий рік.

«Мені чується, як десь там, нагорі, кричить Стів», - пише Ден.

За словами журналіста, ще до виходу нової моделі популярного в усьому світі пристрою з’явилася інформація, що він буде дуже схожим на iPhone двох останніх версій, але трохи тоншим та трохи довшим, з модернізованим вмістом та оновленою операційною системою. І вже тільки цим витоком інформації, на думку Дена, був би незадоволений Стів Джобс, який так любив дивувати людей.

Автор блогу нагадує, що це вже шоста версія iPhone, а користувальницький інтерфейс, як і раніше, виглядає майже так само, як у першій моделі, випущеній в 2007 році. Більше того, електроніка на iPhone не змінювалася вже два роки, а моделі iPhone 4 і 4S практично ідентичні.

Виходить, що за два роки, які були в Apple на розробку нової моделі, дизайнер Джонатан Айв спромігся замінити крихітний екран на трохи більший. «Вау! Вбитися віником! Що ж ти робив решту часу, Джонні?» - запитує Лайонс.

Такий стан речей Ден вважає наслідком того, що Apple економить на інвестиціях у дослідження та нові розробки. Адже, за офіційними даними, Apple витрачає на цей сектор лише 2% своїх доходів, тоді як Google і Microsoft – цілих 14%. Як наслідок – частка Android на сьогоднішній день на ринку в чотири рази перевищує частку Apple.

Приміром, минулого місяця вперше в американській історії продажі Samsung Galaxy S3 з великим відривом перевищили продажі iPhone 4S.

За твердженням журналіста, компанія Apple домоглася успіхів, завдяки рішучості та ризику. А тепер Apple стала компанією, яка копіює інших, намагаючись не ризикувати. Apple наслідує Android і у виробництві планшетників.

Компанія, якою колись керував мрійник і провидець, перейшла до рук виконавчого директора Тіма Кука, який лиш те й робить, що чіпляється за цифри, твердить Ден. Apple більше не вражає уяву, а намагається витягти якомога більше вигоди з уже існуючих моделей. Одним словом, Apple стає тим, чим ніколи не повинна була бути: Apple стає нудною.

«Мені чується, як десь там, нагорі, кричить Стів»...

Джерело: http://www.bbc.co.uk

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.