Британський пенсіонер переписав Біблію вручну Автор: lesya · Опубліковано: 13.09.2012 13:07 · Розділ: Події у світі

78-річному британському пенсіонерові, який за 10 років переписав Біблію і зробив 5000 ілюстрацій до неї, вперше в історії дозволили опублікувати священну книгу під своїм ім'ям.

78-річний чоловік на ім’я Діно Мацола, мешканець Великобританії, витратив десять років свого життя на те, щоб переписати всі тексти Біблії, а також зробити 5000 ілюстрацій до Старого і Нового Завітів.

За словами пенсіонера, подібна ідея з’явилася одразу після виходу на пенсію, в 2001 році, коли чоловік через депресію, викликану прощанням з роботою, не зміг виходити з дому та проводив 24 години на добу на самоті в своїй квартирі. "Спершу я просто почав робити окремі начерки за сюжетом писання", - розповів художник-аматор.

"До цього моменту я протягом тривалого часу не виходив з кімнати, однак моя ідея мене настільки надихнула, що я вперше за довгий час зважився вийти на вулицю, щоб купити все необхідне для подальшої роботи".

По проходженню певного періоду часу в пенсіонера назбиралася ціла колекція картин. За словами сусідів художника, чоловік вирішив не лише проілюструвати збірку священних текстів християн, але й створити рукопис Книги книг.

Знайомі та друзі Мацоли поставилися до його ініціативи з недовірою, називали його старомодним та злегка підсміювалися над ним, проте пенсіонеру навіть не приходила думка відмовлятися від своєї ідеї.

Протягом довгих десяти років він вставав ні світ ні зоря та брався за роботу. Мацола оформив своє творіння в палітурку. Представникам церкви, слід визнати, сподобалася робота чоловіка.

- Я навіть не міг подумати, що батько підійде до своєї ідеї з усією серйозністю, - говорить з цього приводу 36-річний син британця Марко. – Після закінчення роботи над книгою ми відправили її електронну копію в Рим та навіть самому Архієпископу Кентерберійському.

За словами близьких чоловіка, їхньому здивуванню не було меж, коли духовний глава англіканського співтовариства особисто відповів на їхній лист, запропонувавши пустити книгу в тираж, та ще й під ім'ям автора.

«Представникам церкви прийшовся по душі мій вчинок. Вони були в захопленні і сказали, що ніколи в житті не бачили нічого подібного, - розповів пенсіонер. - Я дуже радий, що саме мені судилося стати першою людиною, якій вдалося видати Біблію під своїм ім’ям». Всі отримані від продажу книги грошові кошти, за словами пенсіонера, підуть на благодійність.

Джерело: http://lifenews.ru/

Інші новини розділу