Вчені з'ясували, скільки коханців треба мати для щастя Автор: lesya · Опубліковано: 13.09.2012 08:00 · Розділ: Психологія

Нещодавно дослідники вирішили з’ясувати, скільки коханців необхідно мати за все життя, щоб бути щасливим. В рамках дослідження спеціалісти намагалися вияснити, скільки статевих партнерів необхідно для того, щоб бути досвідченою чи досвідченим у ліжку та морально задоволеною (задоволеним). Опитування проводилося експертами сайту знайомств SeekingArrangement.com. У ньому взяло участь 1000 користувачів обох статей. Опираючись на отримані результати, фахівці переконують, що ідеальне число коханців – це десять. Причому цей показник однаковий як для чоловіків, так і для жінок.

Чому саме десять? Справа в тому, що коли партнери дізнаються про більшу кількість любовних зв'язків своєї половинки (це стосується представників обох статей), то взаємини починають тріщати по швах. Переважна більшість учасників опитування вважали таких осіб розпусними.

В житті треба мати не менше 10 партнерів (фото з uk.wikipedia.org)
В житті треба мати не менше 10 партнерів (фото з uk.wikipedia.org)

Разом з тим, менше десяти партнерів видалося замало: «ботаніків» сприймали як недостатньо досвідчених коханців. Таким чином, всі учасники дослідження погодилися, що саме 10 партнерів можна вважати золотою серединою для набуття досвіду в сексуальному житті.

Паралельно з прагненням з’ясувати, скільки коханців потрібно людині для щастя, фахівці вирішили дізнатися, як партнери ставляться до сексуального минулого своїх половинок. Учасникам опитування задавали запитання, чи хотіли б вони знати, скільки коханців було у їхнього партнера в минулому. В результаті виявилося, що тільки 35 відсотків жінок бажали б знати таку інформацію, і 65 відсотків не хотіли отримати такі відомості.

У чоловіків цей показник виявився ще нижчим: лише 30 відсотків представників сильної статі бажали б знати про сексуальне життя обраної ними жінки в минулому. А 70 відсотків повідомили, що не воліли б цього знати. За словами експертів, отримані результати опитування вказують на те, що чоловіки менш терпимі до нерозбірливих зв'язків і розгульного життя, ніж жінки.

До речі, серед рекордсменів за кількістю сексуальних партнерів опинився Мік Джаггер, популярний рок-музикант, актор і продюсер. За його зізнанням, протягом життя у зірки були сексуальні контакти з 4000 жінок.

До речі, сексологи переконують, що заміжнім жінкам не варто обмежуватися виключно статевим життям зі своїм чоловіком. Якщо у жінки потенціал вищий, ніж у її партнера, то цим слід повністю скористатися.

Джерело: http://kp.ru/daily/

Інші новини розділу