Найбагатший чоловік Франції образився на те, що його обізвали придурком Автор: lesya · Опубліковано: 13.09.2012 00:55 · Розділ: Події у світі

Останнім часом почастішали випадки, коли знаменитості звертаються до представників Феміди за допомогою. Позови спрямовані проти відомих компаній та журналів. Недавно ми писали про дружину французького президента, яку обурила публікація її фотографій у купальнику. Жінка вирішила з’ясувати це питання через суд.

Також ми розповідали про дружину екс-президента Німеччини Беттіну Вульф, яка подала до суду на корпорацію Google за те, що в пошуковику під час введення її імені з’являються підказки типу «Беттіна Вульф проститутка» та «Беттіна Вульф ескорт-послуги».

А тепер у ЗМІ з’явилася інформація і про найбагатшого мешканця Франції Бернара Арно, який нещодавно вирішив отримати громадянство Бельгії.

Найзаможніший француз вирішив подати позов на ліволіберальну газету Liberation, повідомляє Agence France-Presse.

За словами Арно, йому не дуже сподобалася остання стаття, опублікована на першій смузі та присвячена мільярдерові. Стаття з’явилася під заголовком "Відвали, багатий дурень". У ній ішлося про плани Арно отримати бельгійське підданство. В статті обстоювалася думка, ніби бізнесмен пішов на цей крок, щоб уникнути величезних податків на надприбутки, введених нещодавно у Франції. Сам мільярдер відкидає таку мотивацію своїх дій.

"Беручи до уваги надзвичайну вульгарність і грубість заголовка, Бернару Арно не залишилося нічого іншого, як подати позов до суду", - говориться в заяві, поширеній з приводу події.

Заголовок, розміщений на першій шпальті газети, відсилає до знаменитої фрази Ніколя Саркозі. Одного разу колишній президент сказав чоловікові, який відмовився потиснути йому руку "Відвали, бідний придурок!". Арно у Франції вважають одним з однодумців Ніколя Саркозі.

Трохи раніше мільярдер заявив, що в будь-якому випадку залишиться жити у Франції та "виконуватиме свої фіскальні зобов'язання" перед цією країною. Отримання бельгійського підданства він пояснює бажанням розширити свій бізнес в цій країні.

Нагадаємо також, що французький уряд соціалістів вже оголосив про намір ввести 75-відсотковий податок на доходи, які перевищують мільйон євро на рік. За окремими даними, у Бельгії аналогічний податок не перевищує 50 відсотків.

За даними експертів, майно Бернара Арно оцінюється в 41 мільярд доларів.

Джерело: http://lenta.ru

Інші новини розділу