Найменший револьвер у світі має розміри завбільшки з сірникову коробку Автор: lesya · Опубліковано: 12.09.2012 18:20 · Розділ: Цікаві факти

А чи знаєте ви, яка зброя є найменшою вогнепальною зброєю світу? Це револьвер C1ST, який потрапив до Книги світових рекордів Гіннеса як найменша у світі повністю функціональна вогнепальна зброя. Виготовила револьвер C1ST швейцарська компанія Swiss Minigun.

Розміри пістолета дорівнюють розмірам сірникової коробки. Довжина найменшого револьвера у світі сягає всього 5.5 сантиметрів. Його висота - 3.5 сантиметра, а ширина - 1 сантиметр. Важить це творіння рук людських майже 20 грамів. Зрозуміло, що патрони до цього револьвера настільки ж крихітні, як і сам він. Револьвер стріляє патронами калібру 2.34 мм, які, до речі, також потрапили до Книги рекордів як найменші боєприпаси в світі.

Патрони наскільки крихітні, як і сам пороховий заряд, так що револьвер C1ST можна вважати і найбільш безпечною вогнепальною зброєю світу. Куля рухається зі швидкістю 122 м/сек. Тому якщо вистрілити в когось із цього пістолета в упор, людина відчути щось на зразок уколу голкою, не більше.

Револьвер повністю функціонує
Револьвер повністю функціонує


Тим не менше, револьвер C1ST по всіх параметрах вважається вогнепальною зброєю, тому ввезення таких револьверів заборонене в деяких країнах, приміром, у США та Великобританії. Більше того, в деяких країнах настільки маленькі розміри револьвера C1ST не дозволяють зарахувати його до розряду спортивної зброї, що може потягнути за собою низку неприємностей з законом для його власників.

Револьвер випускають малими партіями. Слід зазначити, що, незважаючи на крихітні розміри цієї зброї, коштує вона аж ніяк не дешево. За револьвер зі срібла з дерев'яною ручкою доведеться викласти 5.5 тисяч доларів, а золотий револьвер з ручкою, інкрустованою діамантами, коштуватиме близько 20 тисяч доларів.

Зовсім іншим та набагато небезпечнішим є револьвер з трьома стволами, виготовлений в Іспанії. На сьогоднішній день у світі існує всього один екземпляр цієї божевільної зброї, а про майстра, який доклав зусиль до її створення, нічого не відомо.

«Потрійний» револьвер, як і всі револьвери, має поворотний барабан, патрони в якому розташовані в два ряди. Спусковий механізм ударяє відразу по трьох патронах калібру 6.35 мм, що дозволяє зробити всі 18 пострілів з доволі високою швидкістю. І навіть якщо ваші приціли збиті, і ви є надзвичайно поганим стрілком, з таким револьвером кількість перетворюється у якість, наближаючи до 100 відсотків ймовірність того, що хоча б одна куля з трьох потрапить у ціль.

Сегодня достаточно популярным является пневматическое оружие. Магазин пневматического оружия поможет подобрать вам то, что вам наиболее подойдет. Защитите себя!

Джерело: http://www.dailytechinfo.org

Інші новини розділу