Пшеницю назвали досконалою хронічною отрутою Автор: lesya · Опубліковано: 12.09.2012 07:51 · Розділ: Краса і здоров'я

За словами низки дослідників, сучасна пшениця є "досконалою, хронічною отрутою". Така інформація міститься в науковому виданні кардіолога Вільяма Девіса. Книга, яка нещодавно побачила світ, присвячена одному з найпопулярніших зерен у світі - пшениці.

Девіс говорить, що пшениця, яку ми вирощуємо сьогодні, це далеко не та пшениця, яку їли та вирощували наші бабусі та дідусі. Сучасне зерно - це продукт, отриманий на основі генетичних досліджень 60-х і 70-х років минулого століття.

"Ця рослина сьогодні має низку нових особливостей, про які вам ніхто ніколи не розповідав. Приміром, навряд чи вам доводилося чути, що в ній є новий білок, який називається гліадин. Мова йде не про клейковину. Я не говорю про те, що є люди з підвищеною чутливістю до клейковини. Я говорю про всіх інших, оскільки всі вони піддаються впливу білка гліадину, який належить до групи опіатів. Ця речовина здатна зв'язуватися з опіатними рецепторами в головному мозку та в більшості людей стимулює апетит, а це призводить до того, що ми споживаємо набагато більше калорій щодня. А днів у році 365…".

Пшеницю назвали наркотиком
Пшеницю назвали наркотиком

У даному контексті виникає справедливе запитання: чи може сільськогосподарське виробництво повернутися до вирощування зерна, яке продукувалося раніше? У відповідь на це Девіс говорить, що може, але таке повернення буде економічно недоцільним, оскільки колишня пшениця дає менший урожай. Тим не менше, Девіс розповів, що на сьогоднішній день існує рух, який закликає відмовитися від виробів з пшениці. Представником цього руху істотно вдається знизити вагу, при цьому без зайвих зусиль.

Так, спеціалісти переконують, що в пшениці містяться білки глютену та гліадину, який розпадається в шлунково-кишковому тракті на поліпептиди. Ці поліпептиди у свою чергу можуть проникати в мозок, де приєднуються до морфінових рецепторів. Ці поліпептиди ще називають глютеоморфінами або глютеновими екзорфінами.

З цих причин у деяких людей споживання продуктів з пшениці може викликати почуття легкої ейфорії.

За словами фахівців, люди, які відмовляються від продуктів з пшениці, худнуть на 10 кг за 6 місяців. Більше того, американські вчені навіть працюють над створенням препарату від ожиріння, в основі якого будуть два препарати, призначені для боротьби з наркотичною залежністю. Один з них використовують для подолання тютюнової залежності, інший – героїнової.

Джерело: http://www.newsland.ru

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.