Дружина німецького президента через суд намагається довести Google, що вона не повія Автор: lesya · Опубліковано: 11.09.2012 21:40 · Розділ: Події у світі

Цими днями дружина колишнього німецького президента Беттіна Вульф подала до суду на компанію Google. Причиною позову стало незадоволення першої леді чутками про своє минуле. Так, якщо в пошуковий рядок Google ввести ім'я Беттіни Вульф, на екрані з’являться такі варіанти пошуку, як «Беттіна Вульф проститутка» або «Беттіна Вульф ескорт-послуги».

Минулого тижня адвокат сім'ї Вульф Гернот Лер подав позов до земельного суду Гамбурга, звинувачуючи Google в допущенні наклепу та сприянні поширенню неправдивої інформації, повідомляє Sueddeutsche Zeitung.

У даному контексті нагадаємо, що чутки про те, ніби до шлюбу з Крістіаном Вульфом Беттіна заробляла на життя тим, що надавала ескорт-послуги, поширюються вже протягом декількох років. Таку інформацію з легкістю можна відшукати в Інтернеті, скориставшись пошуковою системою Google.

За словами представників компанії Google, механізм автозаповнення орієнтований на найбільш часті запити користувачів, а вводити цензуру корпорація поки що наміру не має.

Не дійшовши згоди з Google мирним шляхом, Беттіна планує через суд заборонити пошуковику використовувати в автозаповненні Google цілу низку слів, які з'являються в одному ряду з ім'ям Вульф.

Адвокати колишньої першої леді негайно намагаються відстежувати появу подібних пліток. Дехто погоджується видалити пости з такою скандальною інформацією, не доводячи справи до суду. Однак більшість джерел з непристойними подробицями з життя Беттіни так і залишаються невідомими, а деякі з них просто-на-просто знаходяться за кордоном, що не дозволяє залучити авторів написаного до відповідальності.

У даному контексті експерти впевнені, що в Беттіни нічого не вийде. Справа в тому, що відповідач може з легкістю виграти справу, довівши, що пошуковий робот діє незалежно, говорять експерти. Вони також пояснюють, що існує простий алгоритм побудови системи підказок. В основі цієї системи лежить пошук людей. Цей механізм враховує частоту появи тих чи інших запитів, створює на основі цих запитів швидку підказку, яка постійно оновлюється, і пропонує її надалі. Тому невідомо, чи зможе німецьке законодавство вирішити цю проблему.

Нагадаємо також, що в лютому цього року Крістіан Вульф подав у відставку, покинувши пост президента Німеччини. «Німеччині потрібен президент, який зможе повністю присвятити себе своїй службі», - сказав Вульф.

Джерело: http://www.newizv.ru

Інші новини розділу