10 найбільш божевільних покупок мільйонерів у серпні Автор: lesya · Опубліковано: 11.09.2012 15:42 · Розділ: Події у світі

Любителі розкоші ніколи не шкодують грошей на "дрібні" радості. Їхні покупки зазвичай обчислюються сотнями тисяч доларів, при цьому купують вони частенько предмети, які становлять цінність лише для окремих категорій колекціонерів, а для простих смертних здаються справжнім непотребом, особливо, якщо враховувати їхню вартість. У даному контексті експерти вирішили скласти рейтинг найбільш безглуздих покупок мільйонерів за останній місяць літа.

Перші місця дісталися автомобілям Mercedes-Benz 540 K Special Roadster, вартість якого склала $ 11770000, та Ford GT40 вартістю $ 11 мільйонів. Перший належав німецькій баронесі Гізель фон Крігер, в гаражі якої Mercedes-Benz 540 K Special Roadster простояв близько 40 років, а другий був учасником зйомок у фільмі "Le Mans" 1968 року. Те, що першість дісталася автомобілям, зовсім не дивує, адже хорошів авто завжди вирізнялися захмарною вартістю.

Бейсбол приваблює мільйони фанатів (фото з reporterru.com)
Бейсбол приваблює мільйони фанатів (фото з reporterru.com)

Більше дивують інші лоти, такі як, приміром, золотий дайм, який став у рейтингу третім, – його продали за $ 1,6 млн. Вся безглуздість покупки в тому, що номінал монети дорівнює 10 американських центів, однак для колекціонерів вона є незрівнянно цінною. Дайм було випущено в 1873 році монетним двором Карсон-Сіті.

Картину "Le Mans", на якій зображено Стіва МакКвіна, придбали за $ 800 тис. Написане полотно в 1971 році. Разом із нею з молотка пішли й інші речі, які належали колись знаменитому акторові.

Ще одним дещо "дивакуватим" серпневим лотом став бейсбольний м'яч з підписом Бейбі Рута. Подейкують, що саме цей м'яч був першим з підписаних зіркою улюбленого всіма американцями виду спорту. Рута і сьогодні вважають еталоном бейсболу, тому його речі для фанатів особливо цінні.

Більш як за півмільйона доларів було продано рідкісну колекцію бейсбольних карток, випущених в 1900-х. На листівках зображені відомі гравці того часу, серед яких Тай Кобб, Сай Янг та Хонус Вагнер.

До рейтингу потрапив також лот одного китайського рибалки, якому пощастило виловити вельми рідкісну рибину – жовтого Крокера, що мешкає біля берегів Китаю. З органів та м’яса риби виготовляють лікарські препарати. Рідкісний улов приніс китайцеві $ 473 тис.

Наприкінці літа з молотка було продано найдорожчого представника рідкісного сімейства "дірявих доларів" - австралійських монет, які були в обігу в XIX столітті. Вартість монети склала $ 425 тисяч. Відомий цей долар ще під назвою "Голова Ганнібала" (Hannibal Head) і був видрукуваний на монетному дворі в Новому Південному Уельсі в 1813 р. з перуанського срібного долара 1810 року випуску.

Невідомий азіатський колекціонер в ході online-торгів Christie's придбав пляшку вина Chateau Lafite, заплативши за неї $ 42 тисячі доларів.

В серпні були продані негативи фото президента Лінкольна, вартість яких склала $ 32 тис. На знімках президент США позує на стільці перед фотографом. Це були останні знімки, зроблені перед загибеллю Лінкольна.

Джерело: http://gazetasng.ru

Інші новини розділу