Найдорожчий особняк у США Автор: Вікторія · Опубліковано: 01.07.2009 11:38 · Розділ: Цікаві факти

Журнал Forbes опублікував рейтинг топ-10 найдорожчих особняків в США, виставлених на продаж. Вартість найдорожчого особняка складає 125 млн. дол.США, а найдешевшого - "всього" 60 млн. дол. США.

Вже другий рік поспіль рейтинг очолює маєток Fleur de Lys ("Квітка Лілії") в Беверлі-Хіллз (Каліфорнія). Fleur de Lys, з 15 спальнями, є точною копіює палацу Людовіка XIV у Версалі. На другому місці - особняк Tranquility ("Спокій") на озері Тахо (Невада), ціна якого залишилася незмінною - 100 млн. дол. США.

На третій сходинці розташувався маєток в престижному передмісті Лос-Анжелесу, Bel Air, площею більше 4,46 тис. кв. метрів, вартість якого склала 85 млн. дол. За рік маєток Dunnellen Hall (Грінвіч, Коннектикут), виконаний в стилі епохи англійського короля Якова, подешевшав з 125 млн. до 75 млн. дол. США.

Фото взято з сайту obozrevatel.com
Фото взято з сайту obozrevatel.com

За аналогічну ціну пропонується купити ранчо в іспанському стилі в містечку Simi Valley (Каліфорнія), що на півночі Малібу. До маєтку, який розташовується майже на 50 га, входять центральний будинок площею більше 1,5 тис. кв. метрів та 6 гостьових будиночків.

На шостому місці шестиповерховий таунхаус в Нью-Йорку (75 млн. дол. США.), на сьомому - ранчо BootJack в Колорадо (за рік подешевшало на 20 млн. - до 68 млн. дол. США.), на восьмому - ранчо в містечку Brentwood в Каліфорнії (65 млн. дол. США.), на дев'ятому - особняк в Беверлі-Хіллз (60 млн. дол.). А замикає десятку пентхаус в Нью-Йорку за 60 млн. дол. США.

Джерело lol.kg


Інші новини розділу