Парфуми "Владимирский централ" випустять у Росії Автор: lesya · Опубліковано: 10.09.2012 08:06 · Розділ: Цікаві факти

За словами експертів, спадкоємцям популярного російського виконавця Михайла Круга не вдасться заробити на парфумах «Владимирский централ».

Наприкінці вересня цього року в Росії у продаж надійде туалетна вода для чоловіків під назвою «Владимирский централ». На даний час виробник недорогої вітчизняної парфумерії - компанія «Парад зірок» - вже представив пілотну партію духів. Реалізовувати туалетну воду будуть за допомогою мереж магазинів «Магніт», «Ашан», «Перехрестя» і «П’ятірочка». Проте маркетологи переконані, що аромат під назвою «Владимирский централ» на ринку протримається дуже й дуже недовго. А вся справа в тому, що він викликає у споживача асоціації не так з хітом співака Михайла Круга, як було спершу заплановано, а, скоріше, з в'язницею у Володимирі.

Духи викликатимуть асоціацію з в'язницею
Духи викликатимуть асоціацію з в'язницею

Компанія «Парад зірок» вже не вперше випускає парфуми з доволі промовистими назвами. Вона займається виготовленням духів спільно з представниками шоу-бізнесу – співачкою Христиною Орбакайте, представниками групи «Любе», «Машина Часу» та «Ранетки». Свого часу компанія випускала парфумерні бренди за мотивами відомих фільмів і серіалів. Так, сьогодні в Росії можна придбати аромати «Бригада» та «Бумер». Визначальною особливістю продуктів цієї компанії є, окрім оригінальних назв, доступна ціна. За словами глави компанії Олександра Коротенка, він створює парфуми для масового споживача, який не звик витрачати гроші на вітер.

Олександр Коротенко розповів, що асоціативний зв'язок бренду «Владимирский централ» з назвою в'язниці його абсолютно не бентежить. Виявляється, він і створював туалетну воду спеціально для зрілих чоловіків, які, можливо, в своєму житті мали досвід тюремного ув'язнення. За словами Коротенка, аромат «Владимирский централ» є брутальним і включає нотки тютюну, дуба та моху. До речі, як повідомив глава парфумерної компанії, це вже не перша спроба «Параду зірок» випустити парфум для колишніх ув’язнених. Минулого року на ринку з’явився парфум під назвою «Зона». Він був випущений у флаконах з колючим дротом на етикетці, однак спроба виявилася невдалою.

Пілотну партію розкупили погано, і виробництво довелося згорнути, говорить фахівець. «Сьогодні я вже не пам'ятаю, якою була на запах ця туалетна вода», - розповів Олександр.

За словами Коротенка, передбачити, як довго протримається той чи інший парфумерний продукт на ринку, практично неможливо. Так, одеколони «Ягуар», «Бумер» та «Бригада» випускаються вже протягом десяти років, тоді як туалетна вода для дівчаток-підлітків «Ранетки» протрималася всього три роки.

Джерело: http://news.rambler.ru

Інші новини розділу