Хочете почистити карму - почніть із кухонного посуду Автор: kseniya_www · Опубліковано: 06.09.2012 12:59 · Розділ: Цікаві факти

Більшість із нас проводить багато часу на кухні. На кухні за столом, ми розмовляємо, ділимося радостями та невдачами, які нас спіткали протягом дня. І фактично так складається, що вся сімейна енергетика осідає там, де і відбуваються ці розмови - на кухні.

Шістдесятирічна майстриня, Неля Супруненко, що займається виготовленням глиняного посуду, вважає, що для того, щоб ця енергія накопичувалася правильним способом і могла благотворно впливати на здоров'я сім'ї, необхідно обирати для дому глиняний посуд.

Пані Неля вже довший час продає глиняний посуд, який виготовляється в її сім'ї. Можливо з її вуст така похвала кухонного посуду, зробленого в національних традиціях, звучить як рекламний хід, однак доля правди в тих словах є.

Сьогодні глиняний посуд покривають склом - це робить його і міцнішим, і блискучішим. Найбільш популярними є глечики. Пані Неля стверджує, що саме вони найбільше очищають енергетику кухні з-поміж іншого кухонного посуду.

Окрім глечиків, сучасні люди купують макогони. На жаль, глиняні тарілки не в моді. Це ж стосується і чашок, кухонний посуд, що використовується щоденно, потребує частого миття, а глиняний - хоче особливого догляду. Для того, щоб прибрати всі мікроби з поверхні глини, її необхідно або помити в посудомийній машині, або випалити в печі (духовій шафі). Така довга процедура звичайно, що не до вподоби сучасним людям.

Однак молоко краще буде зберігатись в глиняному глечику. А ще варто відмітити, що глиняні хлібнички краще зберігають хліб - він не пліснявіє.

Якими би скептично налаштованими людьми ми не були, варто перейняти мудрий досвід оздоровлення родини, який перейшов нам з прадавніх часів.


Інші новини розділу