Автор книги про смерть бен Ладена розповів, що його тіло упізнала дитина Автор: lesya · Опубліковано: 04.09.2012 08:35 · Розділ: Події у світі

Колишній морський піхотинець, автор скандальної книги під назвою "Нелегкий день", присвяченої смерті лідера "Аль-Каїди" Усами бен Ладена, Метт Біссоннетт стверджує, що тіло "терориста N1" впізнала маленька дівчинка.

Нагадаємо, скандальна книга, яка ще не встигла вийти в світ, справила ефект вибуху бомби. Наведені Біссоннеттом дані повністю спростовують офіційну версію загибелі "терориста N1".

Так, «морський котик» Метт Біссоннетт, автор скандальної книги "Нелегкий день", присвяченої смерті Усами бен Ладена, пише, що тіло "терориста N1" впізнала маленька дівчинка. Про це повідомляє The Daily Mail.

Тіло терориста №1 (фото з сайту trust.ua)
Тіло терориста №1 (фото з сайту trust.ua)

За словами колишнього спецназівця, якому довелося взяти участь у ліквідації бен Ладена, коли військові проникли в кімнату, де знаходився терорист, той вже встиг отримати кулю. Усама бен Ладен бився в конвульсіях, а над ним ридала жінка. Спецназівці зробили декілька контрольних пострілів у груди.

"Я взяв з ліжка ковдру і почав витирати кров з обличчя убитого. Щоразу його обличчя ставало все більш знайомим", - пише в книзі Біссоннетт.

Після того, як спецназівці сфотографували труп та взяли зразки ДНК, вони почали опитувати жінок, які знаходилися в кімнаті. Однак ті відмовлялися називати справжнє ім'я убитого. І лише після того військові опитали маленьку дівчинку, яка підтвердила, що вбитий був дійсно бен Ладеном.

"Ти впевнена, що це Усама бен Ладен?" - запитав у неї "морський котик". Та відповіла ствердно.

Зауважимо, що книга, яка ще не вийшла в світ, сколихнула громадськість. Наведені Біссоннеттом дані спростовують офіційну історію загибелі "терориста N1". Зокрема, за його словами, на підступах до будинку терориста його загін ніхто не обстрілював та ніякого 40-хвилинного бою не було. Окрім того, незважаючи на численні повідомлення про те, що бен Ладен відчайдушно чинив опір, автор книги переконує, що коли "морські котики" увійшли до кімнати, Усама був беззбройний, а його знаменитий АК-47 не мав набоїв.

До речі, інформація про те, що операція під назвою «Спис Нептуна», в ході якої й було вбито «терориста №1», із самого початку була «операцією з ліквідації», а не «операцією із затримки», як говорилося в офіційній версії.

І незважаючи на повідомлення влади про те, що «США не вбивають беззбройних людей, які бажають здатися», затримувати бен Ладена ніхто наміру не мав. Ще раніше в пресу просочилися дані, ніби один із представників американських спецслужб звернувся до безпосередніх учасників ліквідації Усами зі словами: «Ми вважаємо, що ми знайшли Усаму бен Ладена, а ваше завдання його вбити».

Джерело: http://www.newsru.com

Інші новини розділу