Білий дім розсекретив рецепт пива Барака Обами Автор: lesya · Опубліковано: 03.09.2012 23:45 · Розділ: Події у світі

Цими днями адміністрація президента США Барака Обами розкрила довгожданий рецепт пива, виготовленого в Білому домі. Набір інгредієнтів, необхідних для приготування напою з’явився цими днями в офіційному блозі Білого дому.

На даний час Білий дім розсекретив рецепти двох сортів пива - "Медового елю Білого дому" та "Медового портеру Білого дому". За твердженням авторів блогу, після шаленого успіху цих двох сортів хмільного напою в Білому домі почали варити і третій. Ним стало "Медове світле", однак його рецепт поки що зберігається в таємниці.

У блозі стверджується, що "Медовий ель", очевидно, є першим алкогольним напоєм, звареним в стінах Білого дому. "З історії відомо, що Джордж Вашингтон варив пиво та виготовляв віскі в резиденції в Маунт Вернон, Томас Джефферсон займався виноробством, однак доказів, які б засвідчили, що пиво коли-небудь варилося в Білому домі, не існує", - говориться у повідомленні.

Про те, що Білий дім має свою міні-пивоварню, стало відомо в середині серпня під час передвиборної поїздки Барака Обами в штаті Айова. Барак Обама розщедрився і подарував пляшку пива власного виробництва власнику місцевої кав'ярні.

Пиво, виготовлене президентом, викликало величезний інтерес в американців, і на сайті Білого дому більше 12 тисяч людей залишили підписи під петицією з проханням розкрити його рецепт. Обама в ході онлайн-конференції на популярному новинному ресурсі Reddit пообіцяв відкрити ці рецепти.

Рецепти були оприлюднені першого вересня помічником шеф-кухаря Білого Дому Семом Кессом. Отож для приготування 12 пляшок Медового елю Білого дому (The White House Honey Ale) потрібно взяти наступні інгредієнти:

- 3,3 фунта світлого солодового екстракту;
- 1 фунт світлого сухого солодового екстракту;
- 12 унцій бурштинового карамельного солоду;
- 8 унцій бісквітного солоду;
- 1 фунт меду з пасік Білого Дому;
- 3 унції гранульованого хмелю сортів Kent Goldings і fuggles;
- 2 чайні ложки гіпсового борошна;
- 1 упаковка сухих дріжджів для елю (фірма Windsor);
- ¾ склянки кукурудзяного цукру.

Мед для приготування пива беруть виключно з пасік дружини Барака Обами Мішель.

«Ми вирішили піти назустріч численним запитам і опублікувати рецепти хмільного напою, - говорить Сем Кесс. - Шкода, що ми не можемо варити пиво у великих кількостях. Я б дуже хотів, щоб кожен громадянин США зміг його скуштувати».

Для приготування темного медового пива потрібні ті ж компоненти, однак готують його за іншою технологією. Сем Кесс не лише виклав інгрідієнти, але й поділився ексклюзивними рецептами приготування пива: на сайті Білого дому викладені докладні інструкції та відеоматеріали, дотримуючись яких приготувати пиво Барака Обами зможе практично кожен.

Джерело: http://lenta.ru

Інші новини розділу