На Венеціанському фестивалі покажуть фільм, у якому героїня зайнялася сексом з розп'яттям Автор: lesya · Опубліковано: 03.09.2012 19:26 · Розділ: Кіно

Знаменитий Венеціанський кінофестиваль і цього разу не обійдеться без скандалу: тепер, за прогнозами експертів, у центрі палких дискусій опиниться кінострічка Ульріха Зайдля під назвою «Рай: віра». Про це на сторінках популярного видання La Repubblica пише кореспондент Клаудіа Моргольоне. За словами журналістки, нові фільми австрійського режисера Ульріха Зайдля привернули великий інтерес публіки на Венеціанському кінофестивалі.

«На Венеціанському фестивалі пройшов передпрем'єрний показ фільму Ульріха Зайдля під назвою «Рай: віра»(Paradise: Faith). Довгоочікувана прем’єра врешті-решт настала. Два попередніх дні тільки про неї й чути було, насамперед через епізод, в якому головна героїня у виконанні актриси Марії Хоффштаттер задовольняє сама себе, використовуючи розп'яття», - зазначається у виданні. Автор статті у даному контексті нагадує, що декілька років тому режисер брав участь у конкурсі з фільмом "Собача спека".

І справді, у фільмі є описаний епізод: на екрані перед глядачем з’являється жінка, яка знімає зі стіни доволі великий предмет, облизує його і потім використовує для того, щоб принести собі задоволення.

Сцена видається надзвичайно сильною, але вона досить коротка, а певний сором та іронія, відчуття, які пронизують весь фільм, роблять цю сцену не такою шокуючою, як на папері. І хоча цей епізод, за твердженням експертів, поза всяким сумнівом стане приводом для запеклих дискусій, тим не менше він відображає головну тему фільму, не лише духовну, але й плотську любов до Христа, релігійну одержимість.

Головна героїня «Віри» - сестра секс-туристки, зображеної в першій частині трилогії, медсестра, яка знайшла свою любов. Вона понад усе любить Бога. У вільний від роботи час жінка займається тим, що ходить по квартирах зі статуеткою Богородиці, пропонуючи незнайомим людям спільно помолитися.

Одного разу до неї приїхав чоловік, мусульманин та інвалід, з яким героїня не розлучається, бо не визнає розлучень. Все це в кінцевому підсумку змушує жінку жінку замкнутися з розп'яттям в маленькій кімнатці та зайнятися з ним сексом.

Ідея фільму проста. Для того, щоб довести свою любов до Бога, не потрібно повзати на колінах по коридору своєї малогабаритної квартири та любити все людство – почати варто з конкретної близької людини, як знаходиться поруч. «Віра» - фільм, який бореться проти бездумного релігійного фанатизму, однак він аж ніяк не спрямований проти Бога.

Джерело: http://lenta.ru

Інші новини розділу

 • Кінопрем’єри: грудень.

  Кінопрем’єри: грудень. · Anastasia · 02.12.2016 18:20

  До вашої уваги коротенький огляд найгучніших прем'єр грудня.


 • Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя

  Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя · Марина Левицкая · 29.02.2016 15:45

  Улюблений актор всіх жінок світу Леонардо Ді Капріо отримав престижну премію «Оскар» від американської академії кінематографічних мистецтв і наук за найкращу чоловічу роль в фільмі «Вижив» відомого режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту. До цього його неодноразово висували на здобуття премії: п’ять разів, як актора та один раз, як продюсера.


 • Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2"

  Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2" · Марина Левицкая · 18.11.2015 11:46

  Всі, хто дивився фантастичну комедію «Назад у майбутнє», не могли не запам'ятати одну цікаву деталь з другої частини – кросівки Nike Air Mag, які носив головний герой кіно-трилогії Марті МакФлай. Варто відзначити, що обмежена партія таких кросівок була випущена компанією Nike ще у 2011 році. Кошти, отримані від продажу зіркового взуття (а це приблизно 6 мільйонів доларів), були направлені в Фонд для дослідження хвороби Паркінсона, який створив Майкл Джей Фокс. Саме він зіграв роль того самого Марті МакФлая. Тоді ці кросівки лише ззовні нагадували ті, що були у фільмі. Та й шнурки не вміли затягуватися самостійно.


 • Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті

  Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті · Марина Левицкая · 02.11.2015 11:49

  Відомого французького кінорежисера, сценариста і продюсера в черговий раз звинуватили у плагіаті.


 • Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин

  Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин · lesya · 29.09.2015 15:51

  Режисери і продюсери відомих фільмів не шкодують коштів на спецефекти. Щоб все виглядало видовищно і правдоподібно, вони готові викинути на вітер мільйони, знищуючи дощенту цілком добрісенькі та новісенькі речі.