Британська армія спускає штани на підтримку принца Гаррі Автор: lesya · Опубліковано: 03.09.2012 16:17 · Розділ: Події у світі

Цими днями в Інтернеті стартувала велика кампанія, спрямована на підтримку принца Гаррі, якого, як відомо, нещодавно сфотографували на вечірці в Лас-Вегасі з голим задом.

З метою підтримки свого бойового товариша, британські військові розгорнули фото-флешмоб, в рамках якого кожен, хто хоче взяти участь в акції, повинен сфотографуватися оголеним та розмістити знімок в спеціально створеній групі в соціальній мережі Facebook.

Група отримала назву "Support Prince Harry with a naked salute!" ("Підтримай принца Гаррі голим привітанням!"). Кількість її членів на сьогоднішній день вже налічує близько 13 тисяч осіб.

До речі, в такій недвозначній акції беруть участь як військові, так і їхні дружини, діти та навіть домашні улюбленці.

Спершу в акції "Support Prince Harry with a naked salute!" брали участь виключно британські військові, але трохи згодом до них приєдналися представники інших країн. Поки що коментарів з боку королівської сім'ї та особисто принца Гаррі стосовно акції не прозвучало.

У даному контексті зазначимо, що декілька днів тому блондинка із Лас-Вегаса, яка була присутня на вечірці, вирішила поділитися враженнями про принца Гаррі - "голого і кумедного".

Так, цими днями 32-річна Керрі Рейчерт, яка розважала принца Гаррі на вечірці у Лас-Вегасі, дала інтерв'ю британському виданню Mirror, розкривши низку пікантних подробиць.

Як виявилося, розкішна блондинка провела 20 хвилин наодинці зі спадкоємцем британської корони - в його готельному пентхаусі, після чого пара повернулася в компанію.

Керрі розповіла, як вона цілувалася з принцом, який був "голим, п'яним, відкритим, кумедним, марнотратним і романтичним - одним словом, справжнім джентльменом".

Міс Рейчерт приїхала з Сан-Дієго, Каліфорнія, у Лас-Вегас в компанії подруг. Керрі, яка народилася у Великобританії, розповіла подругам, хто цей рудий молодий чолов’яга, якого вона одразу ж впізнала.

Після цього один з компанії принца підійшов до Керрі, запропонувавши їй приєднатися до вечірки, на що дівчина відповіла: "Чи бажаю я повеселитися з принцом Гаррі? Звісно, я не має наміру упускати таку можливість".

За словами Керрі, оголений принц був сильно п’яним - він грав на уявній гітарі, скаржився, що хтось відібрав у нього рукавички, тоді як він хотів зобразити Майкла Джексона. Він обіймав усіх, хто попадався під руку. Словом, за визначенням міс Рейчерт, Гаррі був надзвичайно кумедним і дуже доброзичливим.

Джерело: http://www.newsru.co.il/

Інші новини розділу