Туры в Россию Автор: kseniya_www · Опубліковано: 31.08.2012 20:13 · Розділ: Розваги

Любите путешествовать? Посетите Россию!

В те времена, когда СССР ещё существовал, путешествовать по территории огромной страны считалось абсолютно нормальным делом, по стоимости это мог позволить себе практически любой гражданин, было бы желание. Тогда ещё мальчишки мечтали о покорении севера, о новых достижениях в спорте и труде, молодежь в те времена рвалась к новым свершениям, строила новые города, глобальные железнодорожные магистрали и отвоёвывала земли у целины.

В наше время, люди больше хотят посетить страны Европы, или просто отдохнуть на берегу тёплого моря, хотя в последнее время, популярности набирают туры в Россию. Эта большая страна предлагает своим гостям возможность насладится удивительными архитектурными шедеврами в Санкт-Петербурге и Москве, попутешествовать по крайнему северу, по городам Золотого кольца и много других увлекательных развлечений.

טיולים לרוסיה


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.