Ізраїль в рекламі запустив ракету по Ірану Автор: lesya · Опубліковано: 31.08.2012 21:47 · Розділ: Події у світі

Цими днями на екранах ізраїльського ТБ з’явилася скандальна реклама, в якій Ізраїль запускає ракету по Ірану. В рекламі ізраїльської шоколадно-горіхової пасти Sababa Egozim знявся актор і сценарист з британської комік-групи "Монті Пайтон" на ім’я Джон Кліз.

Сюжет рекламного ролика будується навколо образу американського генерала, якого й зіграв британець Джон Кліз. Генерал прибув на нараду з ізраїльським військовим командуванням. В рекламі показано, як ізраїльтяни просять генерала дозволити їм завдати ракетного удару по країні, назва якої не повідомляється. Один з військових говорить: "Я обіцяю, це займе всього 33 хвилини. У нас є право захистити себе".

За даними експертів, в рекламі під країною, якій загрожує ракетний удар, слід розуміти саме Іран, оскільки за спиною ізраїльських військових висить карта з позначеннями ядерних установок.

Вислухавши просьбу військових, Кліз нічого не відповідає, вирішуючи скуштувати шоколадну пасту, яка знаходиться на столі перед ним. Захоплений незвичайним смаком, генерал бурмоче назву пасти на івриті, яке в перекладі на англійську звучить як "Let’s get nuts!" ("Давайте відірвемося!").

Справа в тому, що в назві пасти насправді використана гра слів - Sababa Egozim може означати і "кльові горіхи", і "здорово!". Ізраїльтяни сприймають слова Кліза як схвалення їхньої операції і дають наказ відправити ракети.

Зауважимо, що Джон Кліз частенько знімається в рекламі: найневдалішою його роллю вважають ролик для Служби екстреної побутової допомоги, а одним з найвдаліших - зйомки в рекламі комп'ютерів Compaq у 80-х роках.

І поки Ізраїль бомбить Іран по телевізору, останній, схоже, готується до реальніших дій. Трохи раніше в рамках навчань "Великий пророк-7" Тегеран випробував ракети дальнього радіусу дії та безпілотні бомбардувальники. Навчання тривали три дні. Серед усього іншого були запущені ракети ближнього, середнього і дальнього радіусу дії, здатні вразити американські кораблі в Персидській затоці, а також знищити територію Ізраїлю.

Окрім того, під час випробувань іранці нанесли удари по наземних цілях із застосуванням безпілотних бомбардувальників. Всі ракети успішно вразили навчальні цілі.

Джерело: http://ru.tsn.ua http://www.topnews.ru

Інші новини розділу