В Бразилії узаконили шведську сім'ю Автор: lesya · Опубліковано: 31.08.2012 14:57 · Розділ: Суспільство

Ні для кого не секрет, що спекотна Бразилія у взаєминах між чоловіками і жінками, як і, зрештою, між чоловіками і чоловіками, та між жінками й жінками, разом зі Швецією та її надбанням - шведською сім'єю - завжди була попереду всієї планети.

Цього разу першопрохідцем у становленні статусу шведської сім’ї стала скромний нотаріус з бразильського штату Сан-Пауло. Юрист офіційно засвідчила союз трьох бразильців: одного чоловіка та двох жінок. В принципі, реєстрації шлюбу не відбулося, нотаріус всього-на-всього засвідчила документ, складений іншим юристом. Метою цього документу є захист прав учасників союзу в разі його розпаду з причини "розлучення" (якщо мине кохання) або смерті одного з «подружжя».

Один чоловік і дві жінки одружилися
Один чоловік і дві жінки одружилися

Про членів союзу на даний час відомо небагато. Вони протягом трьох років мешкають разом в Ріо-де-Жанейро, разом оплачують комунальні послуги та інші витрати по господарству. Більше того, сім’я навіть відкрила спільний банківський рахунок, що теж допускається законом. Нотаріус Клаудія Домінгес, яка завірила документ, своє рішення мотивує тим, що поняття сім’ї в сучасному суспільстві докорінно змінилося.

"Ми просто офіційно зареєстрували те, що вже існує вже давним-давно. Ми нічого не придумуємо. Добре це чи погано - в даному плані неважливо. Просто те, що було прийнято вважати сім’єю раніше, необов'язково має збігатися з тим, що ми називаємо родиною сьогодні", - пояснює своє рішення Клавдія. Та попри все це нотаріус висловила невпевненість з приводу того, що суди, приватні компанії медичного страхування та інші компанії, які надають послуги сім'ям, захочуть мати справу з подібним союзом осіб.

У даному контексті юрист Регіна Беатріс Таварес да Сілва, яка на даний час є президентом Комісії з прав сім'ї в Інституті юристів, в інтерв'ю журналістам ВВС назвала союз одного бразильця та двох жінок "абсурдним і абсолютно незаконним". За її словами, це "щось абсолютно неприйнятне, щось таке, що суперечить одвічним бразильським цінностям та нормам моралі".

Зауважимо, що в якомусь сенсі Клавдія має рацію: якщо людство дійшло до того, що дозволяє одностатеві шлюби, то чому б не узаконити шведську сім’ю? З іншого боку, як така сім’я виглядатиме на тлі одвічних моральних цінностей? Ці питання продовжують залишатися без відповіді. І поки одні роздумують над тим, що правильно, а що ні, інші беруться до дій: геї одружуються, лесбіянки народжують дітей, а тепер ще й законні шведські сім’ї появилися…

Джерело: http://www.mignews.com

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.