В Ісландії туристка спробувала знайти саму себе Автор: lesya · Опубліковано: 31.08.2012 07:46 · Розділ: Події у світі

Ісландія
Ісландія

Курйозний випадок стався нещодавно в Ісландії: зниклу іноземку знайшли через кілька годин серед учасників пошуково-рятувальної операції.

За даними іноземних ЗМІ, пошукова операція розпочалася в гірському районі на півдні Ісландії минулої суботи. Причиною пошуків став наступний факт: в екскурсійному автобусі несподівано виявили, що після зупинки молода пасажирка не повернулася в салон. Через годину марного очікування водій автобуса повідомив поліцію, яка розпочала пошуки зниклої іноземки.

Загалом у пошуковій операції взяло участь близько п'ятдесяти осіб. Більше того, до пошуків була залучена берегова охорона, яка готувалася вислати на допомогу вертоліт, однак через туман пошуки вертольотом вирішили не розпочинати.

І лише о третій години ночі виявилося, що серед п'ятдесяти учасників рятувальних робіт була й сама зникла іноземка. За словами офіцера берегової охорони, дівчина просто не впізнала себе за досить розпливчастим описом та "поняття не мала, що її розшукують".

Згодом з’ясувалося, що саме стало причиною інциденту. Виявляється, пасажирка повернулася в автобус завчасно, і до приходу інших членів групи встигла переодягнутися і нафарбуватися, тому інші учасники екскурсії її просто не впізнали. Неправильно порахувавши кількість пасажирів у салоні автобуса, вони вирішили, що жінка заблукала, і негайно підняли тривогу.

До речі, схожий випадок було зафіксовано в 1954 році, також в Ісландії. Тоді дівчина брала участь у пошуках самої себе через неправильно описаний одяг.

Ще в одну, доволі кумедну історію потрапив трохи раніше норвезький турист. Наприкінці липня цього року співробітники аеропорту Фьюмічіно виявили на багажній стрічці сплячого туриста з Норвегії.

"Мешканець Норвегії, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, в очікуванні свого рейсу в аеропорту столиці Італії в знемозі приліг на багажну стрічку і заснув міцним сном. Чолов’яга не помітив, як доріжка почала рухатися. Турист проїхав на стрічці близько 50 метрів, опинившись через 15 хвилин перед потужним сканером, за допомогою якого переглядають вміст валіз," - повідомляє італійська газета La Repubblica.

Співробітник служби огляду помітив на екрані скорчене тіло людини, яка лежить в позі ембріона. Він одразу зупинив стрічку, повідомивши поліцію. Чоловіка негайно доставили в госпіталь для обстеження.

Джерело: http://lenta.ru/ http://korrespondent.net

Інші новини розділу