Характер заважає жінкам заробляти гроші Автор: lesya · Опубліковано: 30.08.2012 11:48 · Розділ: Суспільство

Спеціалісти, провівши відповідне дослідження, стверджують, що жінки втрачають силу силенну грошей через свій характер. Такої позиції дотримується Симона Гнессен, автор книги Sheconomics і засновниця компанії Wise Monkey Financial Coaching. Жінка вважає, що навіть успішні представниці слабкої статі не здатні розумно розпоряджатися своїми грошима, тому втрачають їх.

На підтвердження своїх слів авторка книги приводить дані статистики, згідно із якими жінки заробляють на 15% менше чоловіків. Більше того, при виході на пенсію вони мають набагато менше накопичень. Вирішивши докорінно змінити ситуацію та навчити жінок правильно розпоряджатися заробленими грошима, Симона Гнессен організувала семінари для жінок, на яких розповідає, які особливості особистості та риси характеру заважають представницям прекрасної статі заробляти більше за чоловіків.

Жінки бояться виглядати дріб'язковими
Жінки бояться виглядати дріб'язковими

Життєва позиція Симони та її твердження базуються на основі багаторічних спостережень. За довгі роки роботи жінка помітила, що чоловіки й жінки по-різному ставляться до грошей. Приміром, якщо в чоловічій компанії прийнято обговорювати спільні витрати на вечерю та попросити один рахунок на всіх, то в жіночій компанії така поведінка, а, власне, обговорення, може викликати образи на все життя. Так, ситуація з жінками інша: якщо подруги, які повечеряли чи пообідали разом, по завершенню трапези попросили один рахунок на всіх і заплатили порівну, при цьому одна з них з'їла менше, то вона, скоріше за все, промовчить, щоб не видатися дріб'язковою, однак запам'ятає це надовго. З аналогічних причин жінки набагато рідше за чоловіків просять підвищити їм зарплату, майже ніколи не торгуються і вкрай рідко нагадують про повернення боргу.

За твердженням спеціалістів, окрім природної скромності та самосаботажу, раціонально ставитися до фінансів жінкам заважають емоції, викликані обміном гормонів. Найчастіше жінки шукають розраду в шопінгу чи солодощах, які допомагають відволіктися від життєвих незгод, або витрачають пристойні суми на непотрібні речі лише тому, що «придбали їх по знижці».

Джерело: http://www.roxy.com.ua/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.