Невипрану білизну Елвіса Преслі виставлять на аукціон Автор: lesya · Опубліковано: 30.08.2012 08:33 · Розділ: Події у світі

Наступного місяця у Великобританії відбудеться аукціон, на якому буде представлений доволі незвичайний лот – невипрані труси самого Елвіса Преслі. Повідомляється, що легендарний співак носив їх 35 років тому.

За словами аукціонера Пола Феерветера, світло-блакитну нижню білизну з брудними плямами, яку король рок-н-ролу одягав під білий комбінезон під час свого виступу в 1977 році, продадуть з молотка. Нагадаємо, що в тому ж році Елвіс Преслі помер від передозування медикаментів.

Ношену нижню білизну співака продадуть на аукціоні в Манчестері. Її вдалося роздобути у батька популярного виконавця Вернона Преслі.

За словами експертів, труси Елвіса Преслі продадуть щонайменше за 15 тисяч доларів – спеціалісти прогнозують, що інтерес до нижньої білизни буде досить високим, особливо у контексті того факту, що проведення аукціону збігається з 35-ю річницею з дати смерті відомого на увесь світ співака.

Окрім нижньої білизни, на аукціоні виставлять анотовану Елвісом Преслі Біблію, за яку планується виручити 40 тисяч доларів, і навіть домашнє відео, зняте за участю дружини Елвіса Прісцилли та їхньої доньки Лайзи.

Цікаво, кому може сподобатися нижня білизна співака? Скоріше за все, якимось збоченим фанатам з нестримною фантазією… Однак фанати – народ особливий, тут і дивуватися нема чому. Більше дивують причуди знаменитостей, які своєю ексцентричністю по-справжньому вражають.

Серед таких знаменитостей особливо вирізняється епатажна співачка Леді Гага, яка то в сукні із м’яса появиться, то ще якусь штучку викине. А недавно вона заявила, що хоче, щоб всі жінки пахли, як «дорогі повії»

Популярна співачка Леді Гага вирішила випустити свої перші парфуми, які обіцяють стати сенсацією.

Духи знаменитої на увесь світ виконавиці отримали назву "Fame" (перекладається як «слава»). За словами розробниці, вони уособлюють собою запах "дорогої повії", оскільки новий парфум вмістив у собі запах "крові, поту та сперми".

Саме так, вважає Леді Гага, повинна пахнути по-справжньому сексуальна та бажана жінка, саме так пахне вона, 26-річна володарка 5 премій Греммі, 30 премій MTV та премії Еммі Стефані Джерманотта.

До речі, в рамках рекламної компанії аромату Леді Гага підготувала фотосесію, в якій позувала в яєчних жовтках, густій чорній смолі та маленьких квіточках.

Джерело: http://skuky.net/

Інші новини розділу