У Швеції з'явилася соціальна мережа для "кращих людей" Інтернету Автор: lesya · Опубліковано: 29.08.2012 23:49 · Розділ: Події у світі

Нещодавно у Швеції з’явилася соціальна мережа для еліти Інтернету. Стати її учасником можна отримавши спеціальне запрошення. За словами творців проекту, учасниками мережі зможуть стати не більше 1% всіх користувачів Інтернету.

Мережу створив шведський підприємець Ерік Вахтмайстер. Вона отримала назву Best of All Worlds, що в перекладі звучить, як "кращий із світів". Мета проекту, за словами Еріка, - об'єднати кращих спеціалістів у своїх галузях: журналістів, інвестиційних банкірів, піарників, членів урядів тощо. Підприємець не сумнівається в тому, що привілейована соціальна мережа дозволить користувачам набагато швидше налагоджувати контакти між собою, і, не відриваючись від комп’ютера, вирішувати ділові питання.

Повідомляється, що зареєструватися на новому сайті можна буде виключно на запрошення: його можна отримати від друзів, які вже входять до співтовариства, так і від його модераторів. "Користувачами стануть не просто товстосуми або світські леви, а насамперед люди з витонченим смаком", - переконує Вахтмайстер.

За твердженням авторів проекту, не більше 1% всіх користувачів Інтернету отримають такі запрошення. Зауважимо, що до моменту відкриття сайту на ньому вже було зареєстровано близько 20 тисяч осіб. Послуги сайту будуть доступні як з комп'ютера, так і з найсучасніших гаджетів.

За словами засновника мережі, всі існуючі на сьогоднішній день соціальні мережі базуються в основному на нашому минулому, на зв'язках та знайомствах минулого. Натомість нова мережа спрямована в майбутнє. Окрім звичного спілкування, "кращий зі світів" надасть користувачам можливість переглядати новини по розділах, а також швидко розшукувати людей в реальному світі, які знаходяться неподалік та можуть допомогти у вирішенні того чи іншого питання.

Сервіс дозволить обирати статус "видимого" або "невидимого". Контакти можна буде групувати за інтересами: бізнес, сім'я, відпочинок тощо.

Зауважимо, що трохи раніше Ерік Вахтмайстер разом зі своєю дружиною Луїзою запустили іншу соціальну мережу, яка отримала назву A Small World. Мережа стала місцем зустрічі для мільйонерів. За 8 років існування кількість учасників мережі досягла 700 тисяч осіб.

Мережа Best of All Worlds відкрилася за підтримки королівської сім'ї Саудівської Аравії. Всього в роботі над проектом задіяно 25 тисяч осіб. На сьогоднішній день команда працює над тим, як правильно відокремлювати VIP-клієнтів, гідних стати частиною "кращого зі світів", від тих, хто бажає до нього долучитися.

Джерело: http://radiovesti.ru

Інші новини розділу