У США військові готували замах на Барака Обаму Автор: lesya · Опубліковано: 29.08.2012 21:36 · Розділ: Події у світі

Цими днями у США заарештували чотирьох військових за звинуваченням у подвійному вбивстві, підготовці замаху на президента країни Барака Обаму та спробі захопити владу. Підозрювані, за версією слідства, створили анархістську підпільну групу з осередком на військовій базі "Форт Стюарт", яка розташовується на південному сході штату Джорджія.

Військові хотіли вбити Обаму (фото з trutv.com)
Військові хотіли вбити Обаму (фото з trutv.com)

За офіційними даними, американські солдати створили угруповання під назвою "Завжди стійкі, завжди готові" (FEAR - Forever Enduring, Forever Ready). Зловмисники закупили зброю та вибухівку на чималу суму - 87 тисяч доларів. В їхні плани входило захоплення низки стратегічних об'єктів, а також вбивство президента країни. Військових не влаштовував колір шкіри глави держави та його ім'я. За словами рядового Майкла Барнетта, злочинне угруповання мало на меті "повернути уряд народу". "Я вважав, що саме ми були тими людьми, яким би вдалося змусити уряд змінитися", - розповів Барнетт, який вирішив співпрацювати зі слідством. Барнетт розповів поліції про змову, плани стосовно вбивства та видав спільників. В обмін за інформацію поліція пообіцяла військовослужбовцю пом'якшення вироку.

Барнетт розповів, що в процесі підготовки замаху були вбиті колишній військовослужбовець Майкл Роарк та його подруга Тіффані Йорк - останні хотіли викрасти гроші, які належали групі, і втекти. Разом з Майклом Барнеттом були арештовані рядовий Ісаак Агуйгуй, якого вважають главою групи, сержант Ентоні Піден та рядовий Крістофер Салмон.

За словами представників правоохоронних органів, заарештовані планували провести серію терактів проти мирних мешканців та чиновників. Однак задуми злочинців були зірвані.

До речі, інформація про існування злочинної групи почала з’являтися вже досить давно. Минулого року родичка одного з учасників угруповання звернулася в поліцію, повідомивши, що близький їй Ісаак Агуйгуй придбав величезну кількість зброї, а його вагітна дружина загинула за дивних обставин. Представники слідства припускають, що група може мати спільників і послідовників. На сьогоднішній день розслідування продовжується.

Джерело: http://www.pravda.ru

Інші новини розділу