Тому Крузу не вистачило грошей заплатити за обід в ресторані Автор: lesya · Опубліковано: 29.08.2012 15:27 · Розділ: Життя

Актор не зміг заплатити за обід в ресторані
Актор не зміг заплатити за обід в ресторані

Цими днями знаменитий голлівудський актор Том Круз потрапив у неприємну ситуацію: йому не вистачило коштів, щоб заплатити за обід в ресторані.

За даними зарубіжних ЗМІ, популярному голлівудському акторові, який здобув світову славу та визнання завдяки ролі у фільмі "Місія нездійсненна", Тому Крузу нещодавно довелося сильно червоніти у звичайному ресторані. Справа в тому, що мільйонерові, відомому на увесь світ, не вистачило грошей заплатити за обід. Здавалося б, нічого страшного в цьому нема, але сталося все на очах у присутніх, серед яких були, звісно, і папараці, які, як водиться, зробили з мухи слона.

Декілька днів тому Том Круз вирішив добре провести час і одночасно повечеряти зі своїм другом і 19-річною прийомною дочкою від першого шлюбу Ізабеллою. Невелика компанія завітала в ресторан індійської кухні.

Згодом працівники закладу розповіли журналістам, якою була їхня реакція на візит такого знаменитого відвідувача. "Ми були вкрай здивовані, що в наш ресторан заглянув такий важливий гість. Роблячи замовлення, Круз попросив, щоб ми принесли йому їжу якомога швидше, оскільки він дуже голодний", - зізнався один зі співробітників закладу.

Том Круз замовив собі курку по-індійськи в соусі карі, дві страви з баранини, а також рис і хліб. Окрім цього голлівудська знаменитість попросив принести приправу, яка не входить в меню ресторану. В результаті ледь не всі працівники закладу збилися з ніг у пошуках потрібної спеції. Та задовільнити бажання зірки їм все-таки вдалося. Та коли прийшов час оплатити рахунок, Том Круз дістав кредитну картку, побажавши, щоб необхідну суму зняли з його рахунку.

Та несподівано для актора і його компанії виявилося, що заклад приймає тільки готівку, якої в актора з якихось причин при собі не було. В результаті всього цього актор змушений був позичити 350 фунтів у свого друга для оплати рахунку. Зауважимо, що сталося все у Великобританії. Залагодивши всі проблеми, Том Круз з другом та донькою спішно покинули заклад.

У даному контексті нагадаємо, що зовсім недавно Том Круз і Кеті Холмс офіційно розлучилися. В суді Нью-Йорка було підписане остаточне свідоцтво про розлучення пари. Розлучили зіркову пару досить швидко – Кеті подала на розлучення всього два місяці тому. Повідомляється також, що колишнє подружжя намагатиметься зберегти дружні взаємини. Більше того, Кеті Холмс і Том Круз спільно виховуватимуть свою шестирічну доньку Сурі.

Джерело: http://news4k.com/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.