У Дрездені створили найдовший автобус світу Автор: lesya · Опубліковано: 29.08.2012 13:18 · Розділ: Події у світі

Нещодавно в Дрездені з’явився найдовший автобус у світі. Довжина транспортного засобу становить 30 метрів, ширина - 2,55 метра, а висота - 3,4 метра. Розроблений німецькими фахівцями автобус може вмістити до 256 пасажирів одночасно. Розробники назвали його автотрамваєм.

Унікальний автобус створили спеціалісти інституту Фраунгофера, розташованого в Дрездені. Інститут займається розвитком транспортних систем та інфраструктури. Проект розробили в рамках держпрограми в галузі транспорту за підтримки міністерства науки та освіти Німеччини.

Найдовший автобус світу створили у Дрездені (фото з news.nikcity.com)
Найдовший автобус світу створили у Дрездені (фото з news.nikcity.com)

Новий автобус зможе не лише перевозити набагато більше пасажирів, ніж інші види наземного громадського транспорту, розроблений німцями апарат враховуватиме основні потреби екології. Автобус обладнаний двома двигунами – двигун внутрішнього згоряння та електромотор, завдяки чому транспортний засіб може проїхати вісім кілометрів на одному заряді батареї. Водіння нового автобуса не потребуватиме додаткового навчання водіїв: розробники стверджують, що управління гігантським автобусом нічим не відрізняється від управління автобусом звичайним.

На даний час автобус проходить тестування в передмістях Дрездена. Очікується, що вже в жовтні цього року він з'явиться на міських вулицях. За словами директора інституту Маттіаса Клінгера, цей автобус зможе успішно замінити дорогі у виробництві та обслуговуванні трамваї.

До речі, на сьогоднішній день, згідно з книгою рекордів Гіннеса, найдовшим автомобілем світу є 26-ти колісний лімузин, довжина якого перевищує 30 метрів. Зрозуміло, що основне призначення цього авто - це явно не їзда по міських вулицях, а виставки та зйомки в кінофільмах. «Працює» цей автомобіль в основному на кіностудії Голлівуду.

Всередині цього гігантського авто є басейн і водяне ліжко великих розмірів. На даху найдовшого у світі авто є майданчик для посадки вертольота. Для того, щоб рухатися по звичайних дорогах, автомобіль може складатися навпіл. Якщо знадобитися рух заднім ходом, то в кормі цього довгого автомобіля є друга кабіна для додаткового водія. Словом, творці Голлівудського гігантомобіля все передбачили: від способів пересування по дорогах міста до забезпечення комфортом всіх пасажирів.

Джерело: http://amastercar.ru http://www.ekhoplanet.ru/s

Інші новини розділу