Microsoft випустить "реєстратор життя" користувачів Автор: lesya · Опубліковано: 28.08.2012 21:00 · Розділ: Нові технології

Вже найближчим часом компанія Microsoft має намір запатентувати пристрій для запису і зберігання в реальному часі всього того, що бачить і чує людина. Той, хто придбає цей гаджет, зможе фіксувати все своє життя в базі даних.

У патентній заявці Microsoft описує такий собі «реєстратор життя», який фіксує в форматі відео та аудіо все, що відбувається навколо власника пристрою. За словами розробників, система призначається для аналізу, систематизації та передачі життєвого досвіду людини.

Реєстратор
Реєстратор

Отримане в результаті зйомок реаліті-шоу в головній ролі із самим собою через декілька років можна буде переглянути та освіжити в пам'яті. Приміром, це можуть бути відчуття від екзотичної відпустки або деталі якоїсь важливої розмови. Для зручності цифрові матеріали індексуватимуться та групуватимуться за темами. Пристрій передбачає пошук за ключовими словами та можливість передачі даних іншим «реєстраторам життя».

В якості технологічного інструментарію для фіксації «потоку життя» пристрій використовуватиме відео- та аудіорекордер, безпровідні модеми, GPS-навігатори, пристрої для роботи та зберігання інформації тощо.

До речі, зовсім недавно компанія Microsoft вперше з 1987 року змінила свій логотип. За окремими даними, новий дизайн приурочено до запланованого на осінь запуску принципово нової операційної системи Windows 8. Новий логотип включає в себе графічне зображення назви компанії та фірмовий знак. Назва компанії набрана шрифтом Segoe, який також використовується в операційній Windows 8.

Знак являє собою квадрат, який складається з чотирьох дрібніших плиток помаранчевого, зеленого, блакитного та жовтого кольорів.

За словами спеціалістів компанії, Windows 8 отримає новий «плитковий» інтерфейс Metro. В рамках редизайну основного продукту корпорація планує провести оновлення всіх своїх сервісів і програмного забезпечення.

В офіційному блозі Microsoft зазначається, що попередня, друга за рахунком версія логотипу проіснувала чверть століття.

«25 років тому ми оновили логотип Microsoft і саме зараз настав час для змін. Хвиля нових релізів є не просто переосмисленням наших найпопулярніших продуктів, але знаменує собою нову еру для Microsoft, тому наш логотип повинен розвиватися, щоб візуально підкреслити це нове починання», - пояснює генеральний директор з питань бренд-стратегії Microsoft Джеф Хансен.

Нагадаємо також, що компанія Microsoft була заснована в 1975 році. Новий логотип є п'ятим за рахунком в історії компанії.

Джерело: http://www.internovosti.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.