Forbes опублікував рейтинг найбільш високооплачуваних знаменитостей Автор: lesya · Опубліковано: 28.08.2012 19:04 · Розділ: Суспільство

Опра Уїнфрі
Опра Уїнфрі

Цими днями видання Forbes опублікувало рейтинг найбільш високооплачуваних знаменитостей. Знаменита американська телеведуча Опра Уїнфрі (Oprah Winfrey) вже четвертий рік поспіль займає перше місце в рейтингу. За даними видання, за період з травня 2011 року по травень 2012 Уїнфрі вдалося заробити 165 мільйонів доларів.

Опра зайняла першу позицію з відривом усього в п'ять мільйонів доларів - на другому місці рейтингу опинився режисер і продюсер Майкл Бей (Michael Bay) – його дохід становить 160 мільйонів доларів. Замикає трійку лідерів режисер Стівен Спілберг (Steven Spielberg), якому за аналогічний період вдалося заробити 130 мільйонів доларів.

Четвертим став продюсер Джері Брукхаймер (Jerry Bruckheimer) з доходом в 115 мільйонів доларів. П’ятим у даному рейтингу став доволі несподіваний для цього списку кандидат - репер Dr Dre, минулорічний дохід якого склав 115 мільйонів доларів. За інформацією видання, потрапити до рейтингу реперу допоміг продаж частки у виробника навушників Beats By Dr Dre, за яку компанія HTC заплатила акціонерам 300 мільйонів доларів. В результаті цієї фінансової операції Dr Dre отримав близько 100 мільйонів доларів.

Спеціалісти видання також зазначають, що Опра Уїнфрі регулярно займає перші місця і в інших рейтингах Forbes. Цього року телеведуча стала другою в рейтингу найвпливовіших знаменитостей. При складанні цього рейтингу експерти враховують не лише розмір доходу, але й частоту згадування в ЗМІ та Інтернеті. Легендарна телеведуча поступилася лише канцлеру Німеччини Ангелі Меркель.

Так, Forbes визнав Ангелу Меркель найвпливовішою жінкою світу. Експерти видання назвали главу німецького уряду "залізною леді" Європи, яка відіграє головну роль у вирішенні економічної кризи ЄС. Меркель, за твердженням експертів видання, робить все можливе, щоб зберегти Єврозону в її нинішніх кордонах, намагаючись подолати фінансові проблеми в Греції, Іспанії, Італії та Португалії.

Спеціалісти Forbes також відзначили роль Меркель в боротьбі за екологію. Так, саме вона звернулася до світових лідерів із закликом оновити Кіотський протокол, згідно з яким всі країни повинні скоротити викиди парникових газів в атмосферу.

Ангела Меркель займає посаду канцлера вже другий термін. Вперше на пост її обрали в 2005 році. На сьогоднішній день канцлер заручилася підтримкою 70 відсотків населення Німеччини. За словами самої Меркель, вона має намір знову висувати свою кандидатуру на пост глави уряду в 2013 році.

Першість в рейтингу найвпливовіших жінок світу Меркель дістається вже другий рік поспіль. На другому місці в 2012 році опинилася держсекретар США Хілларі Клінтон, а третьою стала президент Бразилії Ділма Русеф.
http://lenta.ru/


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.