4 звички, які вбивають сексуальне життя Автор: lesya · Опубліковано: 28.08.2012 02:26 · Розділ: Психологія

Дуже часто люди, які прожили в шлюбі кілька років, задаються питанням, чому сексуальне життя після появи обручки на пальці стало настільки нудним та рідкісним, в той час як на початку спільного життя вони в буквальному сенсі не могли відірватися один від одного. У даному контексті експерти вирішили назвати вечірні звички, здатні "вбити" романтичний настрій.

1. Перегляд оновлень в соціальних мережах. Намагайтеся відмовитися від згубної звички перевіряти, що новенького в соцмережах, переглядати вечорами фотографії своєї колишньої однокласниці, знайдені на теренах Facebook, або читати стрічку в Twitter, - так ви з легкістю можете випасти з реальності та зовсім забути про людину, яка лежить поруч з вами. В такому випадку може виникнути запитання стосовно ваших пріоритетів. Тому спеціалісти радять не заходити в Інтернет вечорами, адже оновлення можна переглянути і з ранку.

Згубні для сексу звички (фото з m.woman.delfi.ua)
Згубні для сексу звички (фото з m.woman.delfi.ua)

2. Завжди на зв'язку. З розвитком сучасних технологій ми так звикли бути завжди на зв'язку з навколишнім світом, що наші пошта і телефон доступні цілодобово, ми постійно в онлайні у соціальних мережах та майже ніколи не вимикаємо Skype та ICQ. Однак навряд чи світові необхідна ваша постійна доступність для спілкування. І якщо ви не лікар швидкої допомоги та не співробітник МНС, то будь-яку розмову зможете відкласти до ранку. Тому краще забрати із спальні всі пристрої, які своїм звуковим сигналом можуть відволікти вас у найбільш невідповідний момент, зруйнувавши романтичний настрій. Якщо ви звикли заряджати мобільні пристрої вночі, то увімкніть його в іншій кімнаті.

3. «Пізні» діти. Спілкуватися з дітьми перед сном – річ необхідна і прекрасна, та лише в тому випадку, якщо дитина не затримується в батьківському ліжку надовго. Якщо ж ваш дитя не спить після десятої та насилу засинає до одинадцятої, то до того часу будь-який романтичний настрій зникне безслідно, і батьки просто валитимуться з ніг від втоми. Ні про який секс вже мова не йтиме: після довгого трудового дня та марних спроб укласти примхливих спадкоємців спати, все, що ви захочете, це закрити очі і відправитися в царство Морфея. Цю проблему вирішити легко, привчивши дітей лягати спати швидше.

4. Серйозні розмови. В будь-якій сім'ї час від часу приходять моменти для проведення серйозних розмов. І така звична фраза "Нам треба серйозно поговорити!" може зіпсувати вам вечір і ніч. І навіть якщо тема розмови не стосується ваших взаємин, відкладіть її до завтра та перенесіть за межі спальні.

Джерело: http://www.point.ru/

Інші новини розділу