Учасниці секс-скандалу з Берлусконі роблять кар'єру Автор: lesya · Опубліковано: 27.08.2012 23:35 · Розділ: Події у світі

У світі не вщухають пристрасті навколо сексуальних скандалів, в центрі яких опинився італійський політик Сільвіо Берлусконі. З кожним днем з’являється дедалі більше інформації, яка завдає непоправної шкоди і без того зіпсованому іміджу політика.

Що ж стосується учасниць знаменитих вечірок "бунга-бунга" на віллі колишнього італійського прем'єр-міністра, то їхні долі складаються по-різному. Так, 20-річна Кьяра Данезі сьогодні претендує на титул "Міс Італія". Водночас інша учасниця вечірок, Сара Томмазі, цими днями дебютувала в порнофільмі.

Претендентка на титул «Міс Італія» Кьяра Данезі вже завоювала звання першої красуні північно-італійської області Валле д'Аоста. Дівчина розповіла, що коли їй було 18 років, її обманом заманили на віллу Берлусконі, сказавши, що там проходитимуть проби для телепередачі. Щоправда, в результаті дівчина стала свідком танців у виконанні голих дівчат перед політиком. Зрозумівши, що потрапила на оргію, Данезі розридалася від огиди.

Згодом Кьяра та її подруга Амбра Баттілана дали свідчення в суді, який проходив над організаторами вечірок для Берлусконі. Тепер дівчина висловила сподівання, що судді не поставляться до неї упереджено через те, що вона давала свідчення на боці обвинувачення.

Натомість телеведуча Сара Томмазі, вирішила перенести отриманий на вечірках Берлусконі досвід в світ кінематографу – нещодавно дівчина дебютувала в порно. Щоправда, у декого з’явилися підозри, що в неї не все в порядку з психікою, адже одного разу дівчина заявила, що до зйомок в порно її примусили марсіани.

Трохи раніше німецька модель Сабіна Беган заявила, що чекає дитину від Сільвіо Берлусконі. Нагадаємо, що Сабіна була організатором вечірок для політика, в яких сама активно приймала участь. Однак днями Беган повідомила, що в неї стався викидень.

Нагадаємо також, що скандал навколо вечірок у Сільвіо Берлусконі розгорівся на початку 2011 року. Колишнього прем'єр-міністра Італії звинувачують у сексуальних зв'язках зі "значною кількістю" молодих повій, в тім числі і з неповнолітніми дівчатами.

У відповідь на звинувачення політик стверджує, що всього лише влаштовував "вишукані прийоми" і платив нужденним дівчатам за допомогу в організації. Зауважимо також, що на даний час екс-прем'єр проходить ще по двох кримінальних справах, які стосуються податкових зловживань та порушень закону про державні таємниці.

Джерело: http://www.newsru.com

Інші новини розділу