Британка вимагає, щоб жінам дозволили вирішувати питання про здачу сперми чоловіками Автор: lesya · Опубліковано: 27.08.2012 16:57 · Розділ: Події у світі

Нещодавно тридцятирічна мешканка британського графства Суррей ініціювала громадську кампанію, в рамках якої вимагає того, щоб для здачі чоловіком сперми для потреб штучного запліднення, яку вона називає "шлюбним активом", необхідно було попередньо отримати дозвіл дружини. Ім’я британки не повідомляється.

Пояснюючи свою позицію, жінка розповіла, що у її чоловіка можуть бути біологічні діти, які фактично є його позашлюбними нащадками. На сьогоднішній день одній дитині чоловіка вже виповнилося 20, інші ще повноліття не досягли. У зв'язку з цим жінка, за її ж зізнанням, почувається, як "жертва адюльтеру". Інформація про це з’явилася цієї неділі на сторінках британського видання The Daily Mail.

ЕКЗ набуває все більшої популярності (фото з vidomosti-ua.com)
ЕКЗ набуває все більшої популярності (фото з vidomosti-ua.com)

Британка відправила лист представникам Управління з питань штучного запліднення людини і ембріології (HFEA), закликаючи внести зміни до існуючих законів, надавши дітям право на розшук їхніх біологічних батьків.

У даному контексті зауважимо, що починаючи з 2005 року, згідно з британським законодавством, діти, народжені в результаті екстракорполярного запліднення, отримують право познайомитися з батьком лише після досягнення ними 18-річного віку.

Жінка говорить, що якби вона дізналася про те, що її чоловік здавав сперму для потреб ЕКЗ, раніше, то, можливо, переглянула б своє рішення про народження спільної дитини.

У даному контексті нагадаємо, що адюльтером називають секс одного з партнерів шлюбу за межами цього шлюбу. Іноді адюльтером називають порушника подружньої вірності.

Взагалі процедура ЕКЗ – штука складна та неоднозначна, з нею пов’язано багато скандалів та непорозумінь. Приміром, в минулому році Джозеф Прессіл з Нью-Йорка подав до суду на свою колишню, звинувативши її в тому, що вона "вкрала" його сперму. Цю сперму дівчина використала для проведення процедури ЕКЗ, в результаті якої народила двох близнюків. Тепер позивач вимагає, щоб сини були передані під його опіку.

Молоді люди познайомилися в травні 2006 року в Майамі. Мешкала пара в Техасі, однак в листопаді того ж року вони розлучилися. Згодом дівчина повідомила йому, що вагітна, відсудивши в молодика аліменти в розмірі 800 доларів на місяць.

Однак згодом чоловік дізнався, що його подруга проводила процедуру ЕКЗ, на яку він згоди не давав.

Прессіла обурила брехня подруги, він вважає її поведінку неприйнятною. Тепер чоловік має намір відібрати у неї дітей та змусити її сплачувати аліменти. Окрім того, Джозеф намагається добитися виплати компенсації завданої йому моральної шкоди.

Джерело: http://www.newsru.co.il

Інші новини розділу