Викривальна книга про Ангелу Меркель отримала назву "Хрещена мати" Автор: lesya · Опубліковано: 27.08.2012 14:54 · Розділ: Події у світі

Цими днями колишній радник канцлера Німеччини Гельмута Коля політик Гертруда Хелер (Gertrud Hoehler) представила книгу, присвячену нинішньому главі уряду Ангелі Меркель. Книга отримала назву "Хрещена мати". На обкладинці книги Меркель постає в образі глави мафіозного клану. Хелер в книзі засуджує політику нинішнього канцлера Німеччини.

Цю книгу та багато інших можна знайти на сайті http://bookvarik.com.ua. За словами автора книги, Ангела Меркель навмисне поступово обмежувала роль парламенту в політичному житті країни. Це обмеження проявляється насамперед в ухваленні рішень стосовно економічної кризи в Єврозоні, а також у проведенні енергетичної реформи. За твердженням Хелер, за часів правління Меркель уряд отримував дедалі більше фактичної влади, а парламент, навпаки, її втрачав. За словами автора книги, канцлер наполягла на своєму варіанті порятунку Єврозони як на єдиному можливому.

Хелер пише, що деякі рішення, прийняті Ангелою Меркель, носять тоталітарні риси, а заходи стосовно опозиції в парламенті стають з кожним днем більш жорсткими. Хелер переконує, що уряд Меркель "перестав рухатися дорогою демократії". При цьому слова "диктатура" автор книги старанно уникає.

За часів перебування Меркель при владі кордони між партіями почали стиратися, а сама вона стала "канцлером усіх партій". Більше того, Хелер переконує, що Меркель тепер претендує ще й на роль "канцлера всієї Європи". По суті Хелер за рік до виборів у бундестаг почала говорити про невдоволення Меркель всередині партії і закликає це невдоволення не приховувати. При цьому авторка книги говорить, що Меркель походить зі Східної Німеччини, отож всі негативні риси її політики, мовляв, можна списати на той факт, що вона виросла в НДР.

У даному контексті нагадаємо, що Ангела Меркель змінила Гельмута Коля на посаді лідера партії ХДС. Коль очолював спершу Західну, а потім об'єднану Німеччину з 1982 по 1998 роки. Він був також головою партії ХДС з 1973 по 1998 рік. За словами автора книги «Хрещена мати» Гертруди Хелер, у неї немає ніяких особистих рахунків з Меркель.

А в той час у США вже найближчим часом вийде інша викривальна книга, написана морським піхотинцем Меттом Біссоннеттом (Matt Bissonnette). У книзі під назвою "Непростий день" (No Easy Day) розповідається про спецоперацію, в ході якої був убитий Осама бін Ладен. Автор книги звільнився з морської піхоти США влітку 2011 року.

Книга "Непростий день. Доповідь з перших рук про спецоперацію, яка вбила Осаму бін Ладена" вийде 11 вересня 2012 року. Метт, родом з Аляски, нещодавно відсвяткував 36 день народження. Окрім спецоперації в Пакистані, військовий брав участь у звільненні американського капітана Річарда Філіппса (Richard Phillips), захопленого в полон сомалійськими піратами. Про це автор також розповів у своїй книзі.

Джерело: http://lenta.ru

Інші новини розділу