Люди майбутнього будуть схожими на гоблінів Автор: lesya · Опубліковано: 27.08.2012 08:58 · Розділ: Наука

Вчені з усього світу задаються питанням, якою ж буде людина майбутнього. Одні запевняють, що еволюція людини закінчилася, тоді як інші вважають, що вона триває.

Якщо вірити вченим з першого табору, то люди майбутнього практично не зміняться зовні. Такої думки дотримується італійський антрополог Джорджіо Манц (Giorgio Manzi). За словами спеціаліста, людство чекають в першу чергу внутрішні зміни.

В майбутньому зникнуть страшні хвороби на зразок раку та СНІДу. В результаті цього імунітет людини знизиться, їй доведеться приймати численні ліки. Інформаційні технології прийдуть на зміну звичайним взаєминам та почуттям. Люди втратять здатність піклуватися про інших, стануть байдужими.

Водночас інші вчені переконують, що людство чекають серйозні зміни. Британський професор Олівер Каррі розповідає про пропорційних широкоплечих двометрових чоловіків спортивної зовнішності з квадратними щелепами та великими статевими органами та про сексуальних жінок, ріст яких сягатиме двох метрів.

Тривалість життя збільшиться в середньому до 120 років, а люди в 80 виглядатимуть на 40.

За словами Каррі, людство розділиться на два підвиди - «витончених» і «грубих». «Витончені» представлятимуть елітну касту красивих, розумних, здорових, благополучних та творчих людей, які розмножуватимуться виключно всередині своєї групи. Інший підвид збере нижчих істот, страшних, дурних, бідних та низькорослих виродків, схожих зовні на гоблінів.

Інші вчені говорять, що люди зміняться вже в найближчу тисячу років. Звичка пережовувати дедалі легшу їжу зробить наші обличчя круглішими - майже дитячими за формою та з крихітними підборіддями. Згодом зникнуть зуби, а від носа залишаться дві дірочки. Останній зникне тому, що людина всього за кілька тисяч років втратить три чверті свого нюху. У всіх людей з часом будуть довгі тонкі пальці, і їх буде лише два. В жінок зникне волосся на всьому тілі й голові.

Нирки зможуть витягувати воду з сечі і зберігати її в організмі. Шкіра огрубіє з метою протистояння опікам від кислотних дощів. На вухах виростуть спеціальні клапани, які при потребі захищатимуть наші органи слуху від шуму. Через велику кількість інформації в людини збільшиться мозок, голова стане великою і круглою. А очі через надмірну кількість пилу і бруду стануть розкосими і матимуть другу повіку.

Якщо ж підсумувати всі наукові прогнози, то виходить, що людина майбутнього буде немічною і головатою, таким собі типовим представником позаземних цивілізацій, якими їх прийнято сьогодні зображати.

Джерело: http://e-news.com.ua

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.