Студент створив піднос, з якого не падають склянки і тарілки Автор: lesya · Опубліковано: 24.08.2012 11:44 · Розділ: Нові технології

Цими днями корейський студент представив свій винахід, який стане в нагоді офіціантам і назавжди покладе край падінню тарілок, чашок і склянок. Розробка отримала назву Magic Tray («Чарівний піднос»). Він здатний утримати склянки й тарілки за допомогою магнітів. Якщо винахід взяти в руки і стиснути його по боках, магнітне поле активується, і піднос можна буде спокійно нахиляти під кутом до 45 градусів. Коли ж «чарівний» піднос Magic Tray покласти на стіл або на будь-яку іншу поверхню, магнітне тяжіння порушується, і чашки й тарілки можна запросто забирати.

Піднос виготовлено з фанери, на ньому з комфортом можна вмістити дві чашки та дві тарілки. Чашка або тарілка кріпиться до дна Magic Tray за допомогою спеціального магнітного кільця.

Розробив оригінальний прилад дизайнер Райан Жонгву Чой (Ryan Jongwoo Choi). Хлопець зізнався, що завжди співчував офіціантам та хотів створити безпечніший спосіб перенесення їжі та напоїв.

Магнітний піднос (фото з сайту novate.ru)
Магнітний піднос (фото з сайту novate.ru)

Двадцятип'ятирічний дизайнер Райан Жонгву Чой родом з Південної Кореї зараз мешкає в Лондоні. За словами Райана, страви та напої падають чи розливаються через те, що людям важко контролювати центр інерції під час руху. За словами винахідника, перед тим, як розпочати роботу над своїм винаходом, він провів спеціальне опитування серед працівників ресторанів. Опираючись на отримані результати, Чой зрозумів, що вирішити проблему можна за допомогою сили магнетизму.

На сьогоднішній день корейський дизайнер навчається на факультеті промислового дизайну в Центральному Коледжі Мистецтва та Дизайну ім. Святого Мартіна в Лондоні. (Central Saint Martins College of Art and Design). Він сподівається розпочати виробництво свого прототипу вже у вересні цього року. Інтерес до розробки проявили у США, Великобританії та Кореї.

Передбачається, що вартість продукту складе 50 фунтів стерлінгів. Однак слід буде ще придбати чашки вартістю 6 фунтів і тарілки - по 10 фунтів за штуку. В майбутньому Чой також планує створити зменшену версію підноса, яка коштуватиме дешевше.

За словами дизайнера, в першу чергу його винахід призначений для працівників ресторанів. «Але я впевнений, що люди купуватимуть його і для використання в домашніх умовах», - говорить Чой, зазначивши, що багатьом, можливо, сподобається магнітна концепція.

Джерело: http://mainfun.ru/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.