1% всього населення планети є асексуалами Автор: lesya · Опубліковано: 24.08.2012 12:38 · Розділ: Суспільство

Асексуали відмовляються від сексу (фото з subscribe.ru)
Асексуали відмовляються від сексу (фото з subscribe.ru)

За даними Independent, близько одного відсотка населення планети визнають, що не відчувають ніякого сексуального потягу.

Сьогодні секс панує скрізь: в журналах, газетах, на телебаченні, на вуличних плакатах, в розмовах тощо. "Однак невелика, часто незрозуміла та іноді невизнана частина населення залишається повністю непоміченою. Ці люди з певних причин не відчувають ніякого сексуального потягу до інших людей", - говориться у статті Женев'єв Робертс. Книга повинна вийти наступного місяця у Великобританії. Автор книги говорить, що таких людей слід зараховувати до осіб з четвертою сексуальною орієнтацією - асексуалів. Книга написана професором Ентоні Богартом, який говорить, що з кожним днем дедалі більше людей зараховують себе до цієї категорії. За словами вченого, асексуальність - це повна відсутність сексуального потягу. "Існує дві форми асексуальності: люди, які хочуть сексу, але не направляють свої бажання на інших людей, та люди, які взагалі не відчувають потреби в сексі", - говорить професор.

23-річний студент з Бірмінгема на ім’я Джошуа Хаттон повністю підтримує його думку: "Три роки тому я вперше почув про асексуальність, і все стало зрозумілим. Мені більше не треба брехати самому собі. Тепер я відчуваю себе набагато комфортніше".

Термін "асексуальність" поширився в 2001 році, коли Девід Джей запустив сайт асексуалів Aven. На сьогоднішній день на сайті зареєстровано 50 тис. осіб по всьому світу. До спільноти асексуалів входять особи, які називають себе гетероромантиками – це ті, кого охопили романтичні почуття до протилежної статі без сексуального потягу, гоморомантиками, які вступають в романтичні взаємини з людьми однієї з ними статі, та біромантиками, яким до душі представники обох статей.

За словами спеціалістів, асексуальність – це визначення або самовизначення людей, у яких відсутній статевий потяг. На сьогоднішній день вчені сперечаються з приводу того, куди слід зараховувати асексуальність - до статевих розладів чи до видів сексуальної орієнтації. Іноді цей термін використовується для визначення статі тими, хто вважає, що відсутність у них сексуального потягу ставить їх поза звичайними поняттями статі.

За словами дослідників, цей тип сексуальної орієнтації є найменш поширеним. Деякі дослідники вважають, що асексуальність потрапляє під визначення сексуальних розладів. Однак сучасна медицина визнає, що асексуальність не є патологією і не завдає шкоди фізичному або психічному здоров'ю людини.

Джерело: http://gazetasng.ru

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.